Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 18:57 Bu haber 6040 kez okundu
 
Meltem Bulvarı’nın bir bölümü Pazartesi trafiğe kapatılıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 3. Etap Raylı Projesi kapsamında Meltem Bulvarının Dumlupınar Bulvarı Yanyolu ile İsmail Baha Sürelsan Caddesi arasında kalan kısmı 13 Nisan Pazartesi günü trafiğe kapatılacak.
YAŞAM Haberi
Meltem Bulvarı’nın bir bölümü Pazartesi trafiğe kapatılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin 3. Etap Raylı Sistem çalışmaları hızla devam ediyor. Meltem Katlı Kavşağı’nın tamamlanarak hizmete girmesinin ardından, projenin Meltem etabındaki çalışmalar da start aldı. Bu kapsamda Meltem Bulvarı’nın Dumlupınar Bulvarı yan yolu ile İsmail Baha Sürelsan Caddesi arasında kalan kısmı 13 Nisan Pazartesi günü trafiğe kapatılacak.

ALTERNATİF GÜZERGAH 
Bu süreçte Dumlupınar Bulvarı’nı kullanarak Eğitim Araştırma Hastanesi istikametine gidecek olan araçlar; Meltem Mahallesi, 3802 Sokak ve İsmail Baha Sürelsan Caddesi güzergahını veya Dumlupınar Bulvarı Meltem Katlı Kavşağı, Toroslar Caddesi ve İsmail Baha Sürelsan Caddesi güzergahını kullanabilecek. Vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından projenin tüm aşamalarında bilgilendirmeler yapacak olan Büyükşehir Belediyesi,  vatandaşların yönlendirme levhalarına uymalarını istedi. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Meltem, Bulvarı’nın, bir, bölümü, Pazartesi, trafiğe, kapatılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı