Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 11:57 Bu haber 3732 kez okundu
 
MAYDER’den Rusya Konsolosluğuna ziyaret
Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği (MAYDER) Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu İvan Stepanov ile Başkonsolosluk Ataşesi Andrian Andiravon’u makamlarında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
MAYDER’den Rusya Konsolosluğuna ziyaret

MAYDER Başkanı Ezgi Bahçealtı, MAYDER üyelerinin katıldığı görüşme sırasında MAYDER’in faaliyetlerini ve bugüne dek yaptıkları etkinlikleri dile getirerek Manavgat ve yöresinde yaşayan Rus vatandaşların her konularında yardımcı olmaya çalışmakla birlikte düzenledikleri etkinliklerde Rus vatandaşların görev aldıklarını dile getirdi.

Samimi ve sıcak havada gerçekleşen ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade eden Başkonsolos İvan Stepanov ile Başkonsolosluk Ataşesi Andrian Andiravon, Antalya ve bölgesinde yaşayan Rus vatandaşların ve gelinlerin MAYDER çatısı altında olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek MAYDER’in davet ettiği her etkinlikte bulunmaktan onur duyacaklarını dile getirdiler.

MAYDER Başkanı Ezgi Bahçealtı Başkonsolos ve Ataşe’ye tüm MAYDER adına gösterdikleri dostane yaklaşımlardan dolayı teşekkür ederek “MAYDER’in ismi yurt genelinde olduğu gibi ülke dışında da her geçen gün büyüyerek gelişiyor. MAYDER ailesi olarak bizler bu gelişmelerden büyük onur duyuyoruz. Bizi konsolosluklarında misafir eden Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu İvan Stepanov ile Başkonsolosluk ataşesi Andrian Andiravon’ yürekten teşekkür ediyoruz. Ayrıca ağırlandıkları odada Atatürk resimlerini görünce duygulandığını dile getiren Bahçealtı bunun için özellikle teşekkür etti. Gelecek günlerde gelişecek olan sürprizlere hazır olun” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MAYDER’den, Rusya, Konsolosluğuna, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı