Haber Detayı
27 Temmuz 2018 - Cuma 09:45 Bu haber 2828 kez okundu
 
MATSO Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yüksek İstişare Kurulu MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başkanlığında gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
MATSO Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi

 

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası  (MATSO) Yüksek İstişare Kurulu MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yönetmenliği gereği yürürlüğegiren Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yüksek İstişare Kurulu MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yüksek İstişare Kurulu toplantısının açılış konuşmasını yapan MATSO yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Yüksek İstişare Kurulu ve görevleri ile ilgili bilgilendirme yaparak kurulun ortak akılla hareket ederek Manavgat’ın birçok probleminde ve çözümü konusunda öneriler üretebileceğini söyledi. Kurulun Manavgat’ın önemli konuları ile ilgili tavsiye kararları alarak bunu kamuoyu ile paylaşacağını kaydeden Boztaş, kurulun Manavgat’ta önemli bir görev üstleneceğini ifade etti. 

Ardından toplantı gündem maddelerine geçildi. İlk toplantıda Manavgat’a Organize Sanayi Bölgesi ve Manavgat Üniversitesi kurulması ele alındı. Toplantıda Yüksek İstişare kurulunun 3 ayda bir toplanarak gündem maddelerini görüşmesine karar verildi. 

MATSO Yüksek İstişare Kurulu gelecek toplantıda tarihi kültürel ve doğal güzelliklerin ortaya çıkartılarak turizmin 12 aya yayılması konusunu gündem maddesi olarak ele alacak.

Kurul 18 kişiden oluşuyor

Başkanlığını MATSO yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın yürüttüğü Yüksek İstişare Kurulu’nun yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;  Akay Şenel, Mehmet Karamancı, Ali Güneş, İbrahim Ünal, İbrahim Kendiroğlu, Hayri Yüksel, Turgut Aydın, Zekai Avcı, Turgay Akar, Mustafa Yapır,  Hilmi Uslu, Murat Oğuz Öncel, Ahmet Özden, Bayram Ali Yüksel, Mehmet Yılmaz, Murat Dalak, Mustafa Aydın

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MATSO, Yüksek, İstişare, Kurulu, ilk, toplantısını, gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı