Haber Detayı
04 Kasım 2020 - Çarşamba 15:33 Bu haber 4710 kez okundu
 
MATSO, üyelerinin talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor
MATSO, video konferans yöntemi ile 4, 7, 8, ve 15. meslek grubu üyeleri ile toplantı düzenleyerek sorun ve taleplerini dinledi.
EKONOMİ Haberi
MATSO, üyelerinin talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından sektörünün sorun, talep ve çözüm önerilerini masaya yatırmak amacıyla 4 farklı grup ile toplantı düzenlendi.  MATSO 4. Meslek Grubu (İnşaat, Emlak, Hafriyat vb.) ile i 15. Meslek Grubu (Turizm seyahat acenteleri, deniz malzemeleri, ticaret oto kiralama, su sporları vb.) , 7. Meslek Grubu (Hediyelik Eşya, Oyuncak, Fotoğraf vb.) ve 8. Meslek Grubu (Eğitim Kurumları, Matbaa, Elektronik vb. ) üyelerinin katıldığı ve video konferans yönetimi ile gerçekleşen toplantının açılışını MATSO Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Boztaş yaptı. Başkan Boztaş, sektörün sorunlarına değendi.
Pandemi dönemi başladıktan sonra bir komisyon kurarak üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirten Boztaş, kurdukları 10 kişilik ekip ile tüm üyeler aranarak sorun ve taleplerinin alındığını söyledi. Üyelerden gelen tüm talep, sorun ve önerileri üyelerin sorunlarını 5 maddede özetleyerek bir rapor haline getirdiklerini kaydeden Boztaş, raporu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu aracılığı ile ilgili mercilere ilettiklerini söyledi.
Pandemi dönemi başladıktan sonra bir komisyon kurarak üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirterek bu dönemde 10 kişilik ekip tarafından tüm üyeler aranarak sorun ve taleplerinin alındığını söyledi.
Komite üyelerinin birer konuşma yaptığı toplantıda toplantıya katılan tüm üyeler sorun talep ve önerilerde bulundular. 
Başkan Boztaş, tüm gruplar ile yapılan toplantıların tamamlanmasının ardından alınan talep ve sorunların rapor haline getirilerek Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve İlgili bakanlık ve ilgili kurum kuruluşlara iletileceğini söyledi.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MATSO,, üyelerinin, talep, ve, sorunlarını, dinlemeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı