Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 23:33 Bu haber 11532 kez okundu
 
MATSO üyelerin taleplerini aldığı online toplantıları tamamladı
MATSO tarafından video konferans yöntemi ile 17 meslek grubunda bulunan üyeleri ile toplantı düzenlendi. Toplantılarda alınan üyelerin sorun ve talepleri rapor haline getirilerek ilgili mercilere iletilecek.
EKONOMİ Haberi
MATSO üyelerin taleplerini aldığı online toplantıları tamamladı

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından sektörünün sorun, talep ve çözüm önerilerini masaya yatırmak amacıyla 17 farklı grup ile toplantı düzenlendi.  Tüm gruplara yönelik farklı zamanlarda gerçekleştirilen ve üyelerinin katıldığı video konferans yönetimi ile gerçekleşen toplantılara MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başkanlık etti. Toplantılara katılan üyeler, sorun talep ve önerilerde bulundular.

7 BİN ÜYE 10 KİŞİLİK EKİP TARAFINDAN TELEFONLA ARANDI

 17 meslek gurubunda yer alan 7 bin üye telefonla 10 kişilik personel tarafından tek aranarak toplantıya davet edildi. 17 farklı grup üyeleri ile farklı günlerde video konferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantılar üyeler tarafından yoğun ilgi gördü.

PANDEMİ BAŞLADIĞINDA TELEFONLA ÜYELERİN SORUNLARI ALINARAK RAPOR HAZIRLANMIŞTI

Pandemi dönemi başladıktan sonra bir komisyon kurarak üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirten MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, kurdukları 10 kişilik ekip ile tüm üyeler aranarak sorun ve taleplerinin alındığını söyledi. Üyelerden gelen tüm talep, sorun ve önerileri üyelerin sorunlarını 5 maddede özetleyerek bir rapor haline getirdiklerini kaydettiği.  Boztaş, raporu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu aracılığı ile ilgili mercilere ilettiklerini hatırlattı.

Başkan Boztaş, raporun ardından üyelerin talep ve sorun ve önerilerini almak üyelerin yanında olmak amacıyla yeniden video konferans yöntemi toplantılar düzenlediklerini ve bu toplantıları 17 grupta bulunan üyeler ile gerçekleştirerek tamamladıklarını söyledi.

RAPOR HALİNE GETİRİLECEK TALEPLER TOBB VE İLGİLİ KURUM VE KURULUŞLARA İLETİLECEK

Başkan Boztaş, tüm gruplar ile yapılan toplantıların tamamlanmasının ardından alınan talep ve sorunların yeniden rapor haline getirilerek Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve İlgili bakanlık ve ilgili kurum kuruluşlara iletileceğini söyledi. Boztaş, her zaman siz değerli üyelerimizin yanında olarak sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. İstişare toplantılarımızla sorunları, talepleri, görüş ve önerilerinizi aldık. Şimdi bu talepleri rapor haline getirerek yeniden ilgili makamlara aktaracağız” diye konuştu.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MATSO, üyelerin, taleplerini, aldığı, online, toplantıları, tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı