Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 09:41 Bu haber 1585 kez okundu
 
MASMO’dan üyelerine eğitim semineri
Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MASMO) üyelerine yönelik olarak ‘Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme ve Özellikli Konular’ isimli eğitim semineri düzenledi.
EĞİTİM Haberi
MASMO’dan üyelerine eğitim semineri

 

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MASMO) üyelerine yönelik olarak ‘Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme ve Özellikli Konular’ isimli eğitim semineri düzenledi.

1-7 Mart tarihleri arasında düzenlenen Muhasebeciler Haftası kapsamında MASMO, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde üyelerine yönelik olarak ‘Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme ve Özellikli Konular’ isimli eğitim semineri düzenledi.

Eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan MASMO Başkanı Nezih Özgenç, “1 Mart cuma günü Muhasebe Haftası kapsamında geleneksel kahvaltı etkinliğimize yoğun bir katılım gösteren meslektaşlarımıza, aday meslek mensuplarımıza, yardımcı elemanlarımıza, oda başkanlarımıza, vergi dairesi müdürümüz Sayın Servet Yılmaz, meslek yüksek okulu ve ticaret lisesi öğretmenlerimize tüm meslek camiamız adına teşekkür ediyorum. Özellikle siz meslektaşlarımızın eğitim, tüm sosyal ve kültürel faaliyetlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve katılımlar birlik, beraberlik, iletişim, dayanışma ve yardımlaşmamıza güç katarak özellikle eğitimlerimizle kendimizi tekrar tekrar inşa ederek, yaratıcılığımızı geliştirerek birlikte çalışma ve kurumsallaşmamıza katkı yaparak geleceğimizi planlamaktayız” dedi.

Özgenç’in konuşmasının ardından Yeminli Mali Müşavir Murat Yıldız’ın sunumu ile Ticari Kazançlar, Zirai Kazançlar, Ücretler, Serbest Meslek Kazançları, Gayrimenkul Sermaye İratları, Menkul Sermaye İratları, Diğer Kazanç ve İratlar vb. konularıyla ilgili olarak seminer verildi. Programın sonunda MASMO Başkanı Nezih Özgenç YMM Murat Yıldız’a plaket takdim etti.

Eğitim seminerine Manavgat  Vergi Dairesi Müdürü Servet Yılmaz, müdür yardımcıları ve gelir şefleri, YMM Mesut Solkol, ticaret lisesi öğretmen ve öğrencileri, MYO öğrencileri, meslek mensupları ve aday meslek mensupları katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MASMO’dan, üyelerine, eğitim, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı