Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 14:02 Bu haber 4585 kez okundu
 
Masifpan Ürünleri
Masifpan lif ya da yonga levha üzerine akrilik folyonun lamine uygulanması ile elde edilir. İşlenebilirlik özelliğinin yüksek olması bu ürünü popüler dekorasyon malzemesi haline getirmiştir.
TEKNOLOJİ Haberi
Masifpan Ürünleri

 

 

Masifpan kategorisinde farklı tasarım seçenekleri kullanıcılarla buluşturulur. Bu modeller arasından evinizin dekorasyonuna en uygun modeli seçebilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Masif paneller, kurutulmuş ahşap parçalarından elde edilir. Belirli kalınlıklarda ve ebatlarda sıkıştırılan bu ürünler fabrikasyon malzemelerdir. İçeriğinde ve birleşiminde ağaçtan başka hiçbir madde kullanılmaz. Son yıllarda doğal malzemelere duyulan ilgi masif panelle üst seviyelere gelmiştir.

Masif Panel Çeşitleri

Taşınabilir mobilyalarda da sıklıkla kullanılan masifpan ağacın türüne, birleştirme şekline ve yüzey kalitesine göre farklı sınıflandırmalarda yer alır. Parlatıcı birleştirici malzemeler de dahil olmak üzere masif panel tamamen organik şekilde tasarlanır. Sağlığa uyumlu yapısı nedeniyle kullanım sırasında herhangi bir zarar vermez. Masif ahşap malzemenin boyutları ağaçların boyutlarına göre değişebilir. Bu malzemelerin boyutları çok büyük olmaz. Büyük ölçülerdeki herhangi bir masif malzemede bulunabilecek budak sorunu kullanımını olumsuz etkileyebilir. Masif ahşap malzeme birçok avantajı nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Uygun fiyatlı masif malzemeleri https://salkimorman.com.tr/masif-panel.htm adresinden satın alabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Masifpan, Ürünleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı