Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 21:20 Bu haber 931 kez okundu
 
Manavgatlı çocuklar şenlikte coştu
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Manavgat’ta düzenlediği Çocuk Şenliği'nde Manavgatlı çocuklar gün boyu doyasıya eğlendi. Çocuk şenliği akşamında İsmail Baha Konservatuvarı'nın sunduğu konser de ilgi ile izlendi.
GÜNDEM Haberi
Manavgatlı çocuklar şenlikte coştu

Manavgatlı çocuklar Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen çocuk şenliğine yoğun ilgi gösterdi. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde kurulan şişme oyun parklarında gönüllerince eğlenen çocuklar, düzenlenen yarışmalarda kıyasıya rekabet etti. 

EĞLENCE VE MÜZİK BİR ARADA
Manavgat Çocuk Şenliği’nde çizgi karakterler, dev maskotlar, tahta bacak çocukların ilgisini çekerken, minyonlar sahne şovu ve illüzyon gösterisi çocukları kahkahaya boğdu. Eğlence ve müziğin bir arada olduğu çocuk şenliğine Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu da şarkılarıyla renk kattı. Şenliğe katılan Manavgatlı çocuklar tümü ücretsiz olan aktivitelerde aileleriyle birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi. 

ŞARKILI TÜRKÜLÜ GECE 
Öte yandan, ‘İlçe Konserleri’ kapsamında Türk Halk Müziği Sanatçısı Nihat Akçer ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı Burcu Yamaner de Manavgatlılara bir konser verdi. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde sanatçılar seslendirdikleri şarkı ve türkülerle dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Manavgatlılar konser boyunca zaman zaman sanatçıların seslendirdiği şarkı ve türkülere eşlik etti.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgatlı, çocuklar, şenlikte, coştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı