Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 10:09 Bu haber 2773 kez okundu
 
“Manavgat’ta Alışveriş var” festivalde tanıtıldı
Şehrin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak, sosyal hayatı amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen “Şehirde Alışveriş Var” Barış Suyu Festivalinde tanıtıldı.
YAŞAM Haberi
“Manavgat’ta Alışveriş var” festivalde tanıtıldı

 

Şehrin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak, sosyal hayatı amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen “Şehirde Alışveriş Var” Barış Suyu Festivalinde tanıtıldı.

 

Şehrin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak, sosyal hayatı hareketlendirmek ve bölgeye dinamizm katmak amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan “Şehirde Alışveriş Var” Manavgat Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Manavgat Barış Suyu, Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali’nde tanıtıldı. 7 Temmuz’da başlayan “Manavgat’ta Alışveriş Var” organizasyonu 22 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek. Kredi ve banka kartları ile 25 TL ve katları alışveriş yapan herkes çekiliş hakkı elde edecek.

MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİNDE TANITILDI

(Manavgat Alışveriş Günleri)  tanıtmak amacıyla Manavgat Barış Suyu, Kültür, Sanat, Turizm Ve Gençlik Festivali’nde stant açıldı. Çekiliş ile verilecek olan arabanında yer aldığı tanıtımda MATSO personelleri tarafından tanıtım broşürleri dağıtılırken organizasyon ile ilgili bilgiler verildi.  Tanıtım 3 gün süren festival boyunca gerçekleştirildi.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş Manavgat’ın ticari ve ekonomik ve sosyal hayatına sağlamak ve şehre dinamizm katmak organizasyonun ikincisini gerçekleştirdiklerini söyledi. “Manavgat’ta Alışveriş var” organizasyonu ile ilgili 77 gün boyunca çeşitli tanıtımlar gerçekleştirecekleri kaydeden Boztaş, bu kapsamda tanıtımın ilkini Manavgat 21.Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali’nde yaptıklarını ifade etti.

Boztaş, “Kentimizin tanıtımına ve ekonomisine katkısı olan Manavgat 21.Barış suyu kültür, sanat, turizm ve gençlik festivali içerisinde organizasyonumuzu tanıtarak çekilişle verilecek olan otomobilimizi sergiledik.  Belediye Başkanımız Şükrü Sözen başta olmak üzere emeği geçen herkese Manavgat iş dünyası adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Boztaş, “Manavgat’ta Alışveriş Var” organizasyonunu tanıtımını Manavgat Cumhuriyet meydanı başta olmak üzere şehrin kalabalık caddeleri ve MATSO tarafından düzenlenen arama toplantılarında da gerçekleştireceklerini belirtti.

ŞEHRİN TİCARET HAYATINA RENK GETİRECEK BİR ORGANİZASYON

Antalya sınırları içerisinde alışveriş tüm vatandaşların çekilişe dahil olacağını kaydeden Boztaş, “Alışverişlerini kredi kartları ve banka kartları ile yapan bütün vatandaşlar bu kampanyaya katılabilecek. Tüketiciler, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile her 25 TL’lik harcama karşılığında herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Milli Piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen çekilişe katılma hakkını elde edecekler. Manavgat ve Antalya ticaret hayatına renk getirecek olan bu organizasyon tüm Antalya'yı kapsayacak. Bankaların kredi ve banka kartları ile iştirak edilebilecek. Yapacağımız çekilişlerde her hangi bir katılım veya başvuru şartı bulunmuyor. Bu organizasyonu Antalya'nın plaka kodu olan '07'den yola çıkarak '7' konsepti ile gerçekleştirmekteyiz. Destek veren tüm kuruluşlara teşekkür ederiz.

77 GÜN SÜRECEK

Akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları için yapılan ödemeler kampanyaya dahil olmayacak. Organizasyon süresince yapılan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecek. Kampanya 77 gün sürecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Manavgat’ta, Alışveriş, var”, festivalde, tanıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı