Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 20:15 Bu haber 1709 kez okundu
 
Manavgat SHMM’de kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübü toplantısı
Kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübünde görevli kurucu ve kuruluş müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısı Manavgat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Manavgat SHMM’de kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübü toplantısı

Manavgat, Akseki, İbradı, Gündoğmuş ve Serik İlçelerinde yaklaşık 380 bin 360 nüfusa hizmet vermekte olan Manavgat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Manavgat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda; hizmet bölgesinde faaliyet gösteren kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübünde görevli kurucu ve kuruluş müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Yapılan toplantıda; erken yaşlarda çocukların bakımı ve eğitimi büyük önem taşıdığı belirtilmiş, hizmetin amacına uygun etkili, verimli bir şekilde yürütülebilmesi için bütün paydaşlar ve çalışanlarla ortak bir bilinçle hareket etme gereği dile getirilerek, bu yönde kararlar alındı. 
Manavgat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Kuruluş Müdür V. İsmail KILIÇ’ın başkanlığında, SHM Kreş Hizmetleri Biriminde görevli personeller Sosyolog Fatma EROL ve Sosyal Çalışmacı Dilek BAĞIRGAN’ın ve 19 kuruluşun temsilcilerinin katılım sağladığı toplantıda; çocuklar için verimli ve etkili hizmet sunulması ve uygulamada birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla etkileşimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, SHMM’de, kreş,, gündüz, bakımevi, ve, çocuk, kulübü, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı