Haber Detayı
02 Ağustos 2018 - Perşembe 10:31 Bu haber 2624 kez okundu
 
Manavgat Polisi’ne motosiklet desteği
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetinde kullanılmak üzere 2 adet motosiklet hibe edildi.
ASAYİŞ Haberi
Manavgat Polisi’ne motosiklet desteği

Son 2 yıl içerisinde İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3 adet binek otomobil,1 adet kamyonit, 1 adet minibüs ve 6 adet motosiklet hibe edildiğini ifade eden dernek Başkanı Niyazi Ünal, "Manavgat'ta emniyet, asayiş, huzur ve güvenin sağlanması için 24 saat aralıksız görev yapan Emniyet personeline teşekkür ederim" dedi. Ünal daha sonra motosikletlerin anahtarlarını İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül'e teslim etti.

Polisin en önemli vazifesinin huzur ve güvenin sağlanması, vatandaşın can, mal ve namus koruması, yardıma muhtaç olanlara yardımcı olunması olduğunu belirten İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, suçun önlenmesi ve suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesi hususunda aynı hassasiyetle göreve devam edeceklerini belirterek dernek başkanı Niyazi Ünal ve yönetim kuruluna göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Manavgat, Polisi’ne, motosiklet, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı