Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 16:42 Bu haber 2630 kez okundu
 
Manavgat İHH’dan Ramazan Paketi
Kısa süre önce açılan ve faaliyetlerine başlayan İHH Manavgat Temsilciliği, Ramazan ayını ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi dağıtımı yaparak karşıladı.
GÜNDEM Haberi
Manavgat  İHH’dan Ramazan Paketi

Her türlü yardımı, zekat ve fitreleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada aracılık yapan İHH Manavgat Temsilciliği Ramazan ayına girerken ihtiyaç sahibi aileleri unutmayarak, İHH tarafından hazırlanan gıda paketlerini Manavgat’taki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

İHH Manavgat Temsilcisi Furkan Sarıkaya; Ramazan ayının hayır ayı olduğunu ifade ederek hem Manavgat’ta hem de Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerlerinde yardım çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti.

Sarıkaya; “Ramazan projelerimiz kapsamında Antalya olarak Yurtiçinde 2000 aileye kumanya, yetimlere bayramlık kıyafet ve ihtiyaç sahibi ailelere nakdi destek; Yurtdışında da Sudan Kesele’de 62 bin TL. değerinde kumanya, Filistinde 1000 yetime kıyafet, Türki Cumhuriyetlere 62 bin TL. değerinde kumanya hedefledik.

Projelerimizi gerçekleştirme noktasında halkımızın desteğini de yanımızda görmek istiyoruz. Tüm Manavgat halkını bu projelerde yer almaya bekliyoruz.” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Manavgat, , İHH’dan, Ramazan, Paketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı