Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 08:31 Bu haber 4062 kez okundu
 
Manavgat İHH'dan eğitimcilere ziyaret
Manavgat İHH Temsilciliği Milli Eğitim ve Halk Eğitim Müdürlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Manavgat İHH'dan eğitimcilere ziyaret

Kısa bir süre önce İHH Manavgat Temsilciliği görevini üstlenen Furkan Sarıkaya ve çalışma arkadaşları ile birlikte kurum ve kuruluşları da ziyaret ediyor.

Bu kapsamda eğitim camiasını temsilen Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Kırteke'yi de makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarete İHH Manavgat Temsilcisi Furkan Sarıkaya ile birlikte Yetim Birimi Sorumlusu Ertuğrul Ayata, Genç İHH Sorumlusu Mustafa Koçak, Medya ve Halkla ilişkiler Sorumlusu Abdurrahman Şahin de katıldı.

Manavgat İHH Temsilcisi Sarıkaya; Manavgat yerelinde ve yerel dışında yaptıkları ihtiyaç sahibi ailelerle, yetimlerle ilgili çalışmaları; su kuyusu, aşevi, eğitim ve sağlık kurumları yapımı ile ilgili bilgiler verdi.

İHH'nın yerel ve küresel projelerinden bahseden Sarıkaya; "Çalışmalarımız artarak devam edecek. İyilikte ben de bulunmak istiyorum diyen herkesi birlikte olmaya davet ediyoruz" dedi.

Manavgat İHH Temsilciliği; Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretine katılan Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Usta ile de görüş alışverişinde bulundu.
Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, İHH'dan, eğitimcilere, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı