Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 17:39 Bu haber 608 kez okundu
 
Manavgat HEM’de yüzyüze kurslar yeniden başladı
Manavgat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, pandemi dolayısıyla ara vermiş olduğu yüzyüze kurslara hafta başında yeniden başladı.
EĞİTİM Haberi
Manavgat HEM’de yüzyüze kurslar  yeniden başladı

Pandemi dolayısıyla ara vermiş olduğu yüzyüze kurslara hafta başında yeniden başlayan Manavgat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü daha önce başlamış olan kurslara kaldığı yerden devam edecek.

Manavgat Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hasan Kırteke konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Pandemi dolayısıyla ara vermiş olduğumuz yüzyüze kurslara hafta başında yeniden başladık. Daha önce başlayıp ara vermiş olduğumuz hijyen kursları, ahşap boyama, güzellik, saç bakım, masaj, spa kursu, dikiş nakış kursları, arıcılık kursu, pastacılık yiyecek içecek hizmetleri kursu, yabancı dil vb. kurslar kaldığı yerden devam ediyoruz.
Manavgat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın ihtiyacı olan alanlarda, e-yaygın modülünde olan kurslarımıza müracaat etsinler.
Yeterli kursiyer sayısına ulaşmamız, kursun açılacağı yer ve şartlar oluşturabilirsek yeni kursları açmaya devam edeceğiz. Halkımızın ihtiyaç hissettiği her konuda, her zaman ve her yerde halkımızın yanında olacağız.
Kurslarımıza kayıtlarımızı HES kodu sorgulayarak yapıyoruz. Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edildiği sürece kurslarımız devam edecektir.” dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, HEM’de, yüzyüze, kurslar, , yeniden, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı