Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 10:18 Bu haber 2093 kez okundu
 
Manavgat Belediyesi Cumhuriyet’in 94.yılına özel dragon şenliği düzenliyor
Manavgat Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılı nedeniyle 26-27 Ekim tarihlerinde Titreyengöl’deDragon Şenlikleri düzenleyecek.
SPOR Haberi
Manavgat Belediyesi  Cumhuriyet’in 94.yılına özel dragon şenliği düzenliyor

 

Manavgat Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılı nedeniyle 26-27 Ekim tarihlerinde Titreyengöl’deDragon Şenlikleri düzenleyecek.

Manavgat Belediyesi ve(TİSOYAB) Titreyengöl Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği işbirliği düzenlenecek olan Dragon Şenlikleri’ne katılacak olan takımlar belirlenmeye başladı. Dragon Şenlikleri’ne katılmak isteyen takımların en geç 25 Ekim Çarşamba günü Saat 13.00’e kadar etkinlik@manavgat.bel.tr adresine başvurmaları gerektiği belirtildi. Manavgat’ın Sorgun Mahallesi’nde 1. Derece Doğal Sit Alanı Sorgun Ormanı içerisinde doğal bir göl olan Titreyengöl’de kano festivalinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi amacıyla hazırlıklar ve temizlik çalışmaları da büyük bir titizlikle yürütülmeye devam ediyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 26 Ekim’de Saat 10.00’da başlayacak olan Dragon Şenliklerine tüm Manavgat halkını davet etti. Başkan Şükrü Sözen, “Her kesimden kent halkımızı ve özellikle gençlerimizi sporun her dalına yöneltmeye çalışıyoruz. Dragon yarışlarının ise farklı bir boyutu var. Hem turizme canlılık getiriyoruz, hem sportif etkinlik düzenlemiş oluyoruz, hem de eşsiz güzellikteki Titreyengöl’ün tanıtımına katkı yapmış oluyoruz. Bu yüzden Cumhuriyetimizin 94. Yılına ithafen düzenleyecek olduğumuz ve çok önemsediğimiz dragon şenliklerimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Manavgat, Belediyesi, , Cumhuriyet’in, 94.yılına, özel, dragon, şenliği, düzenliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı