Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 16:12 Bu haber 2761 kez okundu
 
Manavgat'a muhteşem konser
Manavgat orman yangınlarında zarar gören vatandaşları ziyaret ederek yanlarında yer alan ünlü sanatçı Haluk Levent, yine yangınzedelere destek kapsamında Rus Kızılordu Korosu ile birlikte muhteşem bir konser gerçekleştirdi. Manavgat Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen konserde, binlerce vatandaş Manavgat halkına destek olmak amacıyla bilet alarak destek sağladı.
YAŞAM Haberi
Manavgat'a muhteşem konser

Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen konserde, Haluk Levent, Rus Kızılordu Korusu ile birlikte Cumhuriyet Marşları’nı seslendirdi. Ayrıca konserde Rus Marşları’na da yer verildi. Yoğun katılımla geçen konser, sanatseverler ve Manavgat halkı tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

MANAVGAT’IN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Konser sonrası düşüncelerini aktaran Haluk Levent, Manavgat’ta olmaktan ve Rus Kızılordu Korosu ile konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Manavgat 2 ay önce cehennemde kavuruluyordu. Büyük bir yangın afeti yaşandı. O zaman ağlıyorduk. Şuanda Manavgat’ın yaralarını sarmak için geldik ve şarkılar söyledik. Manavgat halkıda bizi bugün yalnız bırakmadı. Bugün çok ayrı bir gece. Yangın süresince de Manavgat halkının yanında olmaya çalıştık. Manavgat Belediye Başkanımız Şükrü Sözen dostumla birlikte halkımız için neler yapabiliriz diye oturup çalışmalar yaptık. Ahbap Derneği olarak elimizden gelen her şeyi yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaları da sosyal medya hesaplarından ilettik. Kimin yangın için gönderdiği parlar varsa, hepsini Manavgat’taki afet bölgelerine dağıttık. Daha da çalışmışlarımız sürecek. Ahbaplar sahada. Bundan sonrada burada olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

SÖZEN; BİR NEBZE DE OLSA YÜZÜMÜZ GÜLDÜ
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının oldukça zor bir süreçten geçtiğini belirterek insanların moralini bir nebze düzeltebilmek amacıyla konser organizasyonunu müşterek bir şekilde düzenlediklerini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat yangınının yaralarının sarılması için Türkiye’nin her yerinden vakıf, dernek ve gönüllü müteşebbisler adeta seferber oldu. Topluma son derece duyarlı olmasıyla bilinen sanatçı dostumuz Haluk Levent’te bu zor süreçte halkımızı ve bizleri yalnız bırakmayarak her an yanımızda oldu. Gerek Ahbap Derneği öncülüğünde yapılan çalışmalar gerekse bugün ki verilen muhteşem konser, bizlere kendimizi güçlü hissetme olanağı sağladı. Bu muhteşem konserin geliriyle yangından etkilenen vatandaşlarımızın yaraları sarılacak. Haluk Levent ve Rus Kızılordu Korusuna konser ve katkılarından dolayı Manavgat halkı adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat'a, muhteşem, konser,
Yorumlar
Haber Yazılımı