Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 10:58 Bu haber 3457 kez okundu
 
Leton iş adamları Manavgat’ta
MATSO üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve ihracat potansiyelini arttırmak amacıyla, 21 Kasım Perşembe günü Saat 14:00’da Lake & River Hotel’de Manavgat ve Letonyalı iş adamlarını Manavgat - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerinde buluşturuyor.
EKONOMİ Haberi
Leton iş adamları Manavgat’ta

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve ihracat potansiyelini arttırmak ve Manavgat /Letonya ticaret hacmini büyütmek amacıyla, Manavgat ve Letonyalı iş adamlarını Manavgat  - Letonya İş Forumunda buluşturuyor. 21 Kasım Perşembe günü Saat 14:00’da Lake & River Hotel’de gerçekleşecek toplantıya yoğun ilgi olması bekleniyor. Toplantı sonunda ikili iş görüşmeleri de gerçekleşecek. Ayrıca program kapsamında Leton heyeti teknik inceleme gezilerinde de bulunacak. Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine Letonya Türkiye Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts, Letonya Fahri konsolosu Nurkan Şaşmaz, Letonya Ticaret ve Sanayi Odaları (LCCI), Letonya Otelciler ve Restorancılar Birliği, Letonyalı seyahat Acenteleri Birliği ve Leton İş adamları yer alacak.

MANAVGAT /LETONYA TİCARET HACMİMİZİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUZ
MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, Manavgat /Letonya ticaret hacmimizi geliştirmek, MATSO üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve uluslararası işbirliği olanakları sunmak amacıyla, Manavgat Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerini 21 Kasım tarihinde gerçekleştireceklerini söyledi.

ŞUBAT AYINDA MATSO OLARAK LETONYA’YI ZİYARET EDEREK İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ VE İŞ GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİK
20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında Letonya'ya ziyaret ederek Manavgat – Letonya İş forumu, ikili iş görüşmeleri, iş gezisi ve resmi ziyaretlerde bulunduklarını anlatan Arslan,  “ziyaretimiz son derece olumlu bir havada geçmişti. Türkiye-Letonya arasındaki tarihi dostluğun da pekiştirilmesi adına Letonya ve Manavgat ilişkilerinde başlayan bu güzel sürecin devamında bizde Leton dostlarımızı şehrimizde ağırlayacağız. İki ülke arasındaki dostluk, Letonya-Manavgat ilişkilerini de kapsayarak güçlü bir şekilde devam edecektir.” dedi.

MANAVGAT’IN İHRACAT POTANSİYELİNİ ARTIRMAK AMACIYLA BİRÇOK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
MATSO olarak kentin ihracat oranını artırmak amacıyla birçok çalışmaya imza attıklarını vurgulayan Arslan, çalışmalardan birinin de Manavgat ve Letonyalı iş adamlarını Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmeleri olduğunu belirtti.

MANAVGAT LETONYA İŞ FORUMUNA VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİNE HERKESİ DAVET ETTİ
MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, MATSO üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve ihracat potansiyelini arttırmak amacıyla, 21 Kasım Perşembe günü Saat 14:00’da  Lake & River Hotel (Titreyengöl)’de  gerçekleştirecekleri Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine MATSO üyeleri ve Manavgat iş dünyasını davet etti. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Leton, iş, adamları, Manavgat’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı