Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 22:40 Bu haber 5064 kez okundu
 
Konyalılar ve Karadenizliler Derneklerinden Başkan Böcek'e ziyaret
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyalılar ve Karadenizliler Derneği üyelerini kabul etti. “Antalya’da yaşayan herkesi hemşehrimiz olarak kabul ediyoruz” diyen Başkan Böcek, Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü sosyal projede hemşeri derneklerinin yanında olduklarını ifade etti.
SİYASET Haberi
Konyalılar ve Karadenizliler Derneklerinden Başkan Böcek'e ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 14 Ocak 2020’de tüzel kişiliğe kavuşan Akdeniz Konyalılar Federasyonu Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz ile yönetim kurulu üyeleri ile birlikte makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Muhittin Böcek, uzun yıllar Antalya Konyalılar Derneği Başkanlığı yapan Akdeniz Konyalılar Federasyonu Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz’e yeni görevinde başarılar diledi.
 
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİN YANINDAYIZ
Başkan Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman hemşeri derneklerinin yanlarında olduklarını ifade etti. Başkan Böcek, “Biz insanlarımızı Konyalı, Antalyalı diye ayırmıyoruz. İnsanın doğduğu yer değil, doyduğu, oturduğu yerdir önemli olan. Bu nedenle Antalya’da yaşayan herkes bizim hemşerimizdir. Hep beraberiz” dedi.
 
GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ
Akdeniz Konyalılar Federasyonu Hasan Hüseyin Cengiz de federasyonun 14 Ocak 2020 tarihinde tüzel kişiliğine kavuştuğunu hatırlatarak, Federasyon olarak ilk ziyareti Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştirdiklerini söyledi. Cengiz, Başkan Böcek’e görevinde başarılar dileyerek Büyükşehir Belediyesi ile güzel projelere ve çalışmalara imza atmak istediklerini belirtti.
 
BEN SEN YOK BİZ VARIZ
Başkan Böcek’in diğer konukları da Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri oldu. Dernek üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Böcek, hizmetleri hakkında bilgi verdi. Göreve geldiği günden bu yana geçen 10 aylık sürede kimseyi ötekileştirmeden hizmetlerini sürdürdüklerini anlatan Başkan Böcek, ‘Ben sen yok biz varız. Biz birlikte yaparız’ anlayışı ile çalıştıklarını hatırlattı.
 
BİRLİKTE KALKINDIRACAĞIZ
Karadenizliler Dernek Başkan Yardımcısı Eyüp Aktaş da Başkan Böcek’e Karadenizli hemşerileri adına teşekkür ederek, “Hepimiz aynı gemideyiz. Bu gemi içerisinde bütün hemşerilerimizle beraber Antalya’mızı kalkındıracağız. Bize olan ilginizden desteğinizden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Konyalılar, ve, Karadenizliler, Derneklerinden, Başkan, Böcek'e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı