Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 15:11 Bu haber 4479 kez okundu
 
Konteyner ihtiyacınıza çözüm ortağı
Prefabrik Yapı anonim şirketi kurulduğu günden bu güne Hekim Holding çatısı altında hizmet sağlayan, hiçbir müşterisi arasında ayrım yapmadan ve asla kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden sürekli büyüme eğilimi içerisinde olan bir şirkettir.
EKONOMİ Haberi
Konteyner ihtiyacınıza çözüm ortağı

Bu şirketin temel ürün ve hizmet odağı akıllı ev teknolojileri, konteyner ve prefabrik ev sistemleri üzerine kuruludur.

Prefabrik Yapı İşletmesi

Günümüzün en modern üretim tesislerine sahip olan bu işletme, endüstri 4.0'ın ülkemizdeki emsallerinden birisidir. Bu firma 150'den fazla çalışanıyla bölge halkı için istihdam oluşturmaya devam ediyor ve ülkemizin talep ve ihtiyaçlarını göz ardı etmeden yerli sermaye ile yönetilmenin haklı gururunu yaşıyor. İstanbul Sanayi Oda'sının verilerine göre Hekim Holding şirketler grubu şehrin en büyük 352. kurumu olmakta olup, aynı zamanda faaliyet gösterdiği sektör içerisinde bu sıralamaya giren ilk Holding statüsündeki kurumdur.

Prefabrik Yapı İşletmesi Konteyner Ürünleri

Konteyner sistemleri ve teknolojileri kişisel istek ve talebe göre bu firma tarafından tasarlanmak ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Öte yanan hazır yapı alanında yatakhane ve wc, duş konteyner sistemleri de şirket bünyesinde üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürün gruplarıdır. Eğer sizler de şantiye ve inşaatların vazgeçilmezleri arasında yer alan konteynerlerden temin etmek isterseniz, Prefabrik Yapı işletmesi sizler için biçilmiş bir kaftan olabilir. Çünkü Prefabrik Yapı, satışını gerçekleştirdiği her ürün için nakliye ve kurulum desteği ve yardımı sağlıyor.

Prefabrik Yapı Firmasını Niçin Tercih Etmeliyim?

Bu firma bilindiği üzere ülkemizin hazır yapı malzemeleri konusunda en büyük Ar-ge çalışmalarını yürüten ve en geniş üretim kapasitesine sahip firmasıdır. Her daim güvenilirlik ve dürüstlük sınırları içerisinde profesyonel anlamda müşteri menfaatini düşünen bu şirket bu alanda hizmetlerinden istifade etmek üzere tercih edilebilecek ilk şirketlerden birisidir. Prefabrik Yapı hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi sağlamak için lütfen https://www.konteynerler.com/ adresini ziyaret edin.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Konteyner, prefabrik, hekim holding
Yorumlar
Haber Yazılımı