Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 01:04 Bu haber 3712 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu’nun elektrikle imtihanı
Sivil toplum kuruluşları ve turizmcilerle bir dizi istişare toplantısı yapmak üzere Antalya ve ilçelerine ziyaret gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manavgat’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği toplantıda elektrik kesintilerinin azizliğine uğradı. Yaklaşık 1 saat kadar süren toplantı sırasında 10’dan fazla elektrik kesintisi gerçekleşirken, toplantıda bulunanlar ‘trafoda kedi var’ esprisini yaptılar.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu’nun elektrikle imtihanı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve turizmcilerle görüş alışverişinde ve istişarede bulunmak amacıyla geldiği Manavgat’ta, Atatürk Kültür Merkezi’nde bir toplantı düzenledi. Toplantının ilk bölümünde konuşma yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması sık sık kesilen elektrik nedeniyle kesintiye uğradı. Elektrik kesintisinden dolayı sinirlendiği gözlenen Kılıçdaroğlu, “Sesimizi kesemeyecekler. Hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi'ni diğer partiler gibi algılamasın. Cumhuriyet Partisi'nin kökünde Kuvayı Milliye vardır. Yedi düvele pabuç bırakmayan bu parti bugünün asalaklarına asla pabuç bırakmayacaktır. Demokrasisi güçlü bir ülke istiyorum. Kadın erkek eşitliği, yargı bağımsızlığı istiyorum” dedi.

Basına kapatılan toplantının ikinci bölümünde ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, kanaat önderleri ve turizmcilerin sorularını yanıtladılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıçdaroğlu’nun, elektrikle, imtihanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı