Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 10:50 Bu haber 5334 kez okundu
 
KITUYAD ilk turda elendi
Antalyaspor Dostları Derneği, Antalyaspor’un kurulmasında katkısı olan ve ilk genel kaptanı olan Muammer Demirel ile Antalyaspor’da ilk defa Türk Milli Takımında forma giyen Tanju Çetinkaya adına ayak tenisi turnuvası düzenledi. Turnuvaya Manavgat’tan katılan Kızılağaç Turizm Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği (KITUYAD) ilk turda elendi.
SPOR Haberi
KITUYAD ilk turda elendi

Antalyaspor Dostları Derneği, Antalya Tenis İhtisas Kulübü (ATİK) Tesislerinde 10 takımın katılımı ile ayak tenisi turnuvası düzenledi. Turnuva, Antalyaspor'un 1966 yılında kurulmasına katkıda bulunan ve ilk genel kaptanlığını yaparak 77 yaşında vefat eden Muammer Demirel ile Antalya Spor’dan Türk Milli takımına giden ilk futbolcu olan Tanju Çetinkaya adına düzenlendi.

Antalyasporlu eski futbolcular Yusuf Şimşek, Kadir Arıkan, Alaattin Gülerce, Uğur Kavuk, Rauf Kolancı, Göksel Kırıkoğlu, Fevzi Uygun, Mehmet Kısaç, Serdar Koçkan ve Serkan Kıpçak’ın da aralarında bulunduğu eski sporcuların mücadele ettiği ayak tenisi turnuvasına Manavgat’tan da Kızılağaç Turizm Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği (KITUYAD) takımı katıldı. yaptığı 4 karşılaşmadan 2’sini kaybeden KITUYAD takımı ilk turda elendi.

Turnuva ile ilgili bilgi veren KITUYAD Başkanı Osman Ergin; turnuvaya katılırken kendilerine bir hedef koymadıklarını, bu nedenle de sonucu önemsemediklerini, dernek olarak bu tür anlamlı organizasyonlara davet edilmekten memnun olduklarını dile getirerek; hem bölgenin tanıtımı, hem de hak edenlere vefa adına en kısa zamanda Manavgat’ta da böyle bir temalı ve anlamlı organizasyonun düzenlenmesi için şimdiden hazırlıklara başladıklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KITUYAD, ilk, turda, elendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı