Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 17:04 Bu haber 2560 kez okundu
 
İyi Parti’li vekillerden Sözen’e destek ziyareti
İyi Parti Antalya Milletvekilleri Feridun Bahşi ve Tuğba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen’i, Yukarıpazarcı Mahallesi Kordon Caddesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi’nde ziyaret etti.
SİYASET Haberi
İyi Parti’li vekillerden Sözen’e destek ziyareti

 

İyi Parti Antalya Milletvekilleri Feridun Bahşi ve Tuğba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen’i, Yukarıpazarcı Mahallesi Kordon Caddesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi’nde ziyaret etti.

Ziyarette, İyi Parti İl Başkan Yardımcıları İbrahim Celayiroğlu ve Alper Arıkan, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı, CHP Seçim Komitesi Başkanı Mustafa Ünal ve komite üyeleri ile İyi Partililer ve CHP’liler yer aldı. Başkan Şükrü Sözen, bütün misafirleri büyük bir nezaketle seçim irtibat ofisinin önünde ellerini sıkarak ağırladı. İyi Partililer ve CHP’liler birbirleriyle sohbet ederken, Başkan Sözen ve milletvekilleri de yerel seçimler ve Manavgat’ın geleceği ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulundu.

VEKİL BAHŞİ, “ATATÜRK VE CUMHURİYET DEĞERLERİNİN KORUNMASI ORTAK NOKTAMIZ

İlk konuşmayı yapan İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Manavgat’ta iki partinin yaptığı işbirliğindeki ruh ve heyecanın ortak noktasının Atatatürk’ün kurduğu Cumhuriyet, milli değerler ve ülkenin bekası olduğunu dile getirdi. Bahşi, “Türkiye’de CHP ve İyi Parti ittifakı, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet ve milli değerlerin ve bu değerlerle birlikte ülkenin bekası içindir. Bunun için işbirliği yapıldı. Bu nedenle bu seçimler sadece belediye başkanlığı seçimleri değildir. Bu şevk ve heyecanla belediye başkanlığından çok çok öte çalışmalarımız var. Manavgat’ta yaşanan coşku heyecan bizi memnun etmiştir. Aynı coşku ve heyecanla Türkiye’nin her yerinden sokaklara akacağız ve bu seçimlerde hep birlikte çalışarak büyük başarı elde edeceğimize inanıyorum. Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’i de yakından takip ediyoruz. Kazanacağından zaten şüphemiz yok. Kendisini sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

SÖZEN; “ORTAK DEĞERLERİMİZ İÇİN SORUMLULUK ALDIK”

Ardından söz alan Başkan Şükrü Sözen ise şunları söyledi, “Ziyaretiniz bizi onurlandırdı. Şahsım ve arkadaşlarımın adına teşekkür ediyorum. Seçim sürelerini taşımak oldukça zor. Bizim kazanmak için ferdi bir gayemiz yoktur. Kazanmak olursa hepimizin olur, kentin olur, ülkenin olur. Ülkenin içinde bulunduğu koşullar gereği, biz de kendi bölgemizde sorumluluk almamız gerektiğine inandık. Ağır ağır yok edilmeye çalışılan değerlerimize sahip çıkmak adına siyaseti her türlü meşakkatine rağmen yapmaya gayret ediyoruz. Bu bizim sorumluluğumuz, toplumun sorumluluğudur. Aynı doğrultuda düşünen insanlarız. Bizi bir araya getiren değerler ve Atatürk’ün bize bıraktığı milli değerlerimizin korunması kollanması konusu en büyük hassasiyetlerimizdir. Hangi partiden olursa olsun biz bu değerleri korumaya çalışan her siyasi düşünceye saygı duyuyoruz ve olması gerektiğine inanıyoruz. Ülkelerine bağlı bizi biz yapan özel değerlere bağlı gerçek bir ülkücü, milliyetçi bir yapıya her zaman ihtiyaç olduğuna inanıyorum ve bunu her yerde söylüyorum. Bu bizim genel düşüncemiz, bakış açımızdır. Bu değerler çerçevesinde bir araya gelmek çok güzel. Bu Şükrü Sözen’in veya bir siyasi partinin mücadelesi değildir. Türkiye’de bu birlikteliğin uzun zamandır gergin siyasete çok güzel bir örnek teşkil ettiği; demokrasi dersi verdiği kanaatindeyim. Genel merkezler bazındaki birliktelik, bunun topluma olumlu sirayet etmesi önemli. İnşallah değerlerimize beraberce sahip çıkacağız. Sizin ve iyi parti içinde görev yapan bütün kardeşlerimiz bizim için önemli. Manavgat’ta çok güzel bir kadro oluşturdular. Kendilerine de başarılar diliyorum. Sayın Tuğba Vural Çokal da bu makamda olursa başarılı olacağına inandığımız bir kardeşimizdi. Olması gereken oldu. Hepimizin gururu oldu. Ona da Manavgat’ımızın geleceğe taşınması noktasında çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. İyi Parti Antalya Milletvekili Tuğba Vural Çokal ise, “Aranızdan bir kardeşiniz olarak, Manavgat’ın kızı olarak her zaman Manavgat için en iyiyi yapmaya çalışacağım. Şükrü Sözen başkanımıza da çalışmalarında ve çıktığı yolda başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İyi, Parti’li, vekillerden, Sözen’e, destek, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı