Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 21:25 Bu haber 3351 kez okundu
 
İGSAŞ, tarım sektörünün uluslararası oyuncularıyla buluştu
Antalya’da bu yıl 19’uncusu düzenlenen Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı bu yıl 27– 30 Kasım arasında gerçekleştirildi. İnovatif ürünleriyle fuara katılan İGSAŞ, uluslararası sektör liderleriyle bir araya geldi.
EKONOMİ Haberi
İGSAŞ, tarım sektörünün uluslararası oyuncularıyla buluştu

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından biri olan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 27 – 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi. Uzun yıllardır fuara katılan Türkiye’nin lider gübre üreticilerinden İGSAŞ, zengin ürün gamını sektör temsilcilerine tanıttı.
Tarım sektörünün Antalya’daki buluşma noktası olan Growtech fuarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İGSAŞ Satış ve Pazarlama Direktörü Ercan Karasu,’’ Tarım sektörüne dair en son gelişmelerin tanıtıldığı uluslararası öneme sahip bir platformda İGSAŞ olarak yer almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar tüm sektör paydaşlarıyla tek bir çatı altında bir araya gelmek bizim için önemli. Bu yıl fuara bizim için önem taşıyan ‘’Toprak Aşkına’’ mottomuzla katılım sağladık. Fuarda en özel ürünlerimizi ziyaretçilerimizin ilgisine sunarken bir yandan da ürün çeşitliliğini ve verimliliği artıran inovatif çalışmalarımızla ilgili de bilgiler paylaştık. Tarladan Sofraya ve Toprağıma Minnettarım projelerimiz kapsamında çiftçilerimizin eski alışkanlarından vazgeçmeleri ve sürdürülebilir tarıma yönelmeleri için köy köy gezerek daha çok insana ulaşmayı hedefliyoruz. Bu nedenle sektör açısından önem taşıyan organizasyonlarda İGSAŞ olarak yer almaya ayrıca dikkat ediyoruz. ‘’şeklinde konuştu.
Fuarın oldukça başarılı geçtiğini belirten Ercan Karasu, ‘’ Fuar boyunca yerli ve yabancı çok sayıda iş ortağımızla bir araya geldik, ürünlerimizle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Oldukça önemli iş bağlantılarına sahne olan fuarda sektör paydaşlarımızın ürünlerimize olan ilgisinden büyük memnuniyet duyduk. Önümüzdeki dönemde sektörümüzün odağında olan organizasyonlara katılmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: İGSAŞ,, tarım, sektörünün, uluslararası, oyuncularıyla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı