Haber Detayı
01 Kasım 2017 - Çarşamba 08:46 Bu haber 2205 kez okundu
 
Hocalar Mahallesi’ne modern park
Manavgat Belediyesi, “ Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Hocalar Mahallesi’nde büyük modern park yapımını başlattı.
YAŞAM Haberi
Hocalar Mahallesi’ne modern park

 

Manavgat Belediyesi, “ Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Hocalar Mahallesi’nde büyük modern park yapımını başlattı.

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Hocalar Mahallesi’nde halkın sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği modern bir parkın yapımına başladı.  Parkta çocuk oyun grupları, 5 adet piknik masası, 6 adet fitness spor aleti ve dinlenme alanlarının yer alacağı belirtildi. Park alanı içerisindeki mevcut ağaçları da koruma altına alan Manavgat Belediyesi, bin 500 m2 lik alandaki parkın 555 m2 sini yeşil alana çevirerek doğal örtüyü de çevreye kazandırmış olacak. Geçtiğimiz günlerde sıcak asfalt çalışması da yapılan Hocalar Mahallesi’nde bir parkın yapılacak olması mahalle sakinlerini sevindirdi. Bölge sakinleri ve mahalle muhtarı Hüseyin Yanar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek mahalle girişine de teşekkür afişi astı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çalışmaların ayrımsız ve ayrıcalıksız devam edeceğini dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen, “ 106 mahalle genelinde vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarına, çözüm odaklı hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızdan gelen park isteklerini geri çevirmemeye özen gösteriyoruz. Bu amaçla da parklarımızın sayısını arttırarak yeni nefes alanları oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hocalar, Mahallesi’ne, modern, park,
Yorumlar
Haber Yazılımı