Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 14:29 Bu haber 2851 kez okundu
 
Hesapcıoğlu başkanlığı bıraktı
Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu başkanı Emin Kemal Hesapcıoğlu yaptığı başkanlığı bıraktı.
SPOR Haberi
Hesapcıoğlu başkanlığı bıraktı

Yönetim Kurulu Başkanlığını bırakan Hesapcıoğlu yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Antalyaspor Camiası'na Saygı İle Duyurulur
22 Eylül 2018 tarihinden itibaren yönetim kurulunda yer alıp, 19 Ocak 2021 tarihinde başkanlığını devraldığım Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu'ndan bugün itibarı ile ayrılma kararı almış bulunuyorum.
29 ay süren görev sürem boyunca armamızın yer aldığı şanlı bayrağımızı layıkıyla taşıdığıma inanıyor, vicdanen büyük bir huzur içinde görevi üstlenecek olan arkadaşlarımıza devrediyorum.
Kararımın, bizden sonra gelecek olan yönetimin önünü açmak, kendilerine fırsat tanımak için alındığının bilinmesini isterim. Biliyorum ki; bizden sonra gelecek olan yönetimimiz bayrağımızı daha yukarıya taşıyacak, hayalini kurduğumuz başarıları elde edecektir.
Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı bırakıyor olmama rağmen kulübümüzün her zaman yanında olmayı sürdüreceğim.
Görev sürem boyunca aynı yönetim kurulunda yer aldığım yol arkadaşlarıma, birlikte çalıştığımız teknik ekip ve futbolcularımıza, fedakar personelimize ve bizlere destek olan tüm taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarım."

ANTALYASPOR A.Ş.'DEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Konu ile ilgili olarak Antalyaspor A.Ş. de yaptığı açıklamada; "Antalyaspor A.Ş.den 7 yönetim kurulu üyemiz görevlerinden istifa etmiştir. 23 Şubat 2021 Salı günü gerçekleştirilecek olan Antalyaspor A.Ş. genel kurulumuza kadar şirket organlarının sağlıklı işleyebilmesi adına diğer 11 yönetim kurulu üyemiz görevlerine devam edecek, bu isimler de genel kurul öncesi istifalarını sunacaklardır" denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Hesapcıoğlu, başkanlığı, bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı