Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 14:37 Bu haber 3138 kez okundu
 
Hasan Öz kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı
Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Ulukapı’nın ardından gittiği Altınkaya, Karabük, Burmahan, Beşkonak’la kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı.
SİYASET Haberi
Hasan Öz kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı

 

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Ulukapı’nın ardından gittiği Altınkaya, Karabük, Burmahan, Beşkonak’la kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için kırsal mahalle çalışmalarını tamamladı. Ulukapı, Altınkaya, Karabük, Burmahan ve Beşkonak mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Hasan Öz’e Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı NoomanEnhoş, belediye meclis üyesi adayları ve her iki partinin yöneticileri de yer aldı. Sabah erken saatlerde başlayıp gece yarılarına kadar süren ziyaretlerde vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ve heyecanla karşılanan Hasan Öz için kurban kesildi ve dua edildi.

Mahallelerde vatandaşlarla sohbet eden Hasan Öz, Manavgat Belediyesi’nde 10 yıldır hakim olan anlayışın insanları korkutma ve sindirme şeklinde olduğunu belirterek, “İnsanlar, mitinglere gelmeye korkuyor. Bana telefon açıyorlar, ‘Başkanım biz geleceğiz ama bizi orada görürlerse, fotoğraflanırsak işimizden oluruz, ekmeğimizden oluruz’ diyorlar. İşçisinden, turizm çalışanına kadar hatta otel sahibine kadar bu böyle. Bu şekilde bir siyaset anlayışı, demokrasi anlayışı olur mu? Bu korku imparatorluğu değilde nedir?” dedi.

Manavgat’ta 31 Mart’tan sonra değişim olacağını ifade eden belediye başkan adayı Hasan Öz, “Manavgatımızı iktidarla buluşturarak projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz. Manavgat Şelale Üniversitesi’nin kurulmasını sağlayacağız. Böylece gelen öğrencilerle kış aylarında da esnaflarımız rahat nefes alacak. Manavgat’a 400 yataklı bir eğitim araştırma hastanesi yapıyoruz. Bu hastane daha sonra tıp fakültesine temel olacak. Artık Antalya’ya veya Alanya’ya gitmekten kurtulacaksınız” diye konuştu.

Manavgat Belediyesi bünyesinde Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü kuracaklarını kaydeden Hasan Öz, “Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde istihdam edeceğimiz uzmanlarla köylümüze çiftçimize iyi tarım uygulaması noktasında yardımcı olacağız. Böylece hem çiftçilerimizin de yüzü gülecek. Biz böyle deyince Tarım Bakanlığı’na mı talip oldunuz diyorlar. Hayır biz sadece yerel yönetim olarak yapmamız gerekeni, mevcut yönetimin yapmadığı yapamadığı bir çalışmayı hayata geçireceğiz” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hasan, Öz, kırsal, mahalle, ziyaretlerini, tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı