Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 21:15 Bu haber 4302 kez okundu
 
Geçici işçi personel alımı kura çekilişi yapıldı
Orman Genel Müdürlüğünün orman yangınlarıyla mücadele hizmetlerinde çalıştırılmak üzere Antalya Orman Bölge Müdürlüğünde istihdam edilecek toplam 40 geçici işçi alımı için İşkur Antalya İl Müdürlüğünce müracaatları alınarak şartları tutan 3542 adayın isim listelerinin Bölge Müdürlüğüne gönderilmesiyle birlikte 25.06.2020 perşembe günü Bölge Müdürlüğü yerleşkesi içerisinde bulunan futbol sahasında noter huzurunda adayların katılımı ile kura çekilişi gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Geçici işçi personel alımı kura çekilişi yapıldı

“Kovid 19” önlemleri kapsamında açık alanda, sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı gibi hususlara titizlikle riayet edilerek yapılan kura çekimi törenine Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Karabacak, Personel Şube Müdürü Halil İbrahim Ünüvar ve Şube Müdürlüğü Personelleri, 9. Noter Yetkilileri ile işçi adayları katıldı.
Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Karabacak’ın, süreçle ilgili açıklayıcı bilgiler vererek adaylara hayırlı olsun temennisi ile başlayan çekilişte 160 asil ve 160 yedek olmak üzere mülakata katılacak 320 kişilik kura çekimi gerçekleştirildi.
Noter Kura sonuçları, sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazananlar ve sınavla ilgili gerekli açıklamalar Bölge Müdürlüğünün https://antalyaobm.ogm.gov.trweb sayfasında 29.06.2020-30.06.2020 tarihleri arasında ilan edilecek.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Geçici, işçi, personel, alımı, kura, çekilişi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı