Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 21:14 Bu haber 20538 kez okundu
 
FTA Antalyaspor'da antrenmanlar başladı
Antalyaspor, koronavirüs tedbirleri nedeniyle ertelenen Süper Lig'e rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktör Tamer Tuna'nın belirlediği program çerçevesinde takım uzaktan da olsa bir araya geldi ve ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
SPOR Haberi
FTA Antalyaspor'da antrenmanlar başladı

Tele konferans sistemi ile gerçekleştirilen antrenman, Teknik Direktör Tamer Tuna denetiminde ve antrenörler nezaretinde yapıldı.

FARKLI YERDE BİR ARADA
Futbolcular evlerinden aynı anda sisteme bağlanarak kulüp tarafından kendilerine ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarla birlikte çalışmaya katıldı. Antalya'da bulunan futbolcular evlerinden, Brezilya'da bulunan Charles, Antalya dışında bulunan Hakan (Sakarya), Eren (Bursa), Ferhat (Çanakkale), Yekta (İzmir) ve Veysel (İstanbul) bulundukları yerden antrenmana dahil oldu.

BU SİSTEM DEVAM EDECEK
Toplum sağlığı için ‘Evde Kal' kampanyası çerçevesinde antrenmanlarını online olarak sürdüren takım, saat 16.00'da aynı anda sisteme bağlanarak birlikte çalışma şansı buldu ve teknik ekibimiz tarafından eş zamanlı olarak yakından takip edildi. Antalyaspor'da antrenmanların bir süre bu şekilde devam edeceği, liglerin başlama tarihi açıklanana ve Covid-19 tehdidi geçene kadar bu sistemin sürdürüleceği belirtildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: FTA, Antalyaspor'da, antrenmanlar, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı