Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 21:46 Bu haber 4670 kez okundu
 
Fethi Yılmaz Sezer'den çifte şampiyonluk
Antalya Manavgat Fethi Yılmaz Sezer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2020 yılına çifte şampiyonlukla başladı.
GÜNDEM Haberi
Fethi Yılmaz Sezer'den çifte şampiyonluk

Antalya Manavgat Fethi Yılmaz Sezer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; 2018 Afyonkarahisar, 2019 Antalya Hoted ve 2019 Alanya Kat Hizmetleri Yarışmalarından sonra 16-18 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezinde Düzenlenen 31. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı kapsamında yapılan Hoted Alanya 8. Uluslararası Housekeeping Olimpiyatlarında üstün başarı göstererek geçen sene olduğu gibi bu sene de kategori birincilik kupası ve olimpiyat şampiyonluk kupasını kazanarak büyük bir başarı elde etti.

16-18 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezinde Düzenlenen 31. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı kapsamında yapılan Hoted Alanya 8. Uluslararası  Housekeeping Olimpiyatlarında üstün başarı göstererek geçen sene olduğu gibi bu senede kategori birincilik kupası ve olimpiyat şampiyonluk kupasını ikinci kez üst üste kazandılar.
Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alan Şefi Cengiz ŞAHİN ve alan öğretmeni Derya ÖZKAN koordinatörlüğünde takımı oluşturan Emircan VAR, Ahmetcan KAPLAN, Halil ÖZ, Kader ÇİRKİN, Aibek ZHOROBAEV, Filiz İNCİ, Burak TEMEL, Elif DEMİR ve Emir Can AFŞAR isimli önbüro öğrencileri turizm kenti olan Manavgat’a ayrı bir başarı yaşattılardır.
Konu ile ilgili görüşlerini belirten Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alan Şefi Cengiz ŞAHİN; "Yarışmalar vesilesiyle öğrencilerimiz her şeyden önce özgüvenlerini kazanıyorlar, bunun yanı sıra sorumluluk alma, aidiyet duyguları ve temsil etme becerileri gelişiyor. Başarılarımız devamlı hale geldikçe takıma katılmak isteyen öğrenci sayısında da artış oluyor. Kurmuş olduğumuz sistem sayesinde öğrencilerimiz değişse bile takım bundan etkilenmiyor. Hepsinden önemlisi yarışmaya katılacağımız konuyu öğrencilerimiz beyin fırtınası yöntemiyle kendileri belirliyor, biz öğretmenler sadece ufak yönlendirmeler yapıyoruz. Bu da başarımızı devamlı hale getiriyor ve beklentileri yükseltiyor. Bu beklentiler neticesinde sponsor bulmamız halinde Eylül 2020 The Hotel Show Dubai fuarı kapsamında düzenlenen Orta Doğu Housekeeping Yarışmalarına katılmak istiyoruz.
Ayrıca bu başarıları yakalamamızda desteklerini esirgemeyen ve bu imkanları sunan okul idaremize ve hayırseverimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Fethi, Yılmaz, Sezer'den, çifte, şampiyonluk,
Yorumlar
Haber Yazılımı