Haber Detayı
24 Haziran 2017 - Cumartesi 11:18 Bu haber 2097 kez okundu
 
Fen lisesi ınstem projesi final toplantısından döndü
Namık Karamancı Fen Lisesi Lüksemburg'un Diekirch şehrinde düzenlenen “InSTEM: Innovative Student-Teacher Evolution Model/Yenilikçi Öğrenci-Öğretmen Gelişim Modeli” isimli Erasmus+ KA2 projesinin final toplantısından döndü.
EĞİTİM Haberi
Fen lisesi ınstem projesi final toplantısından döndü

Proje toplantısı ile ilgili bilgi veren okul müdürü Hasan KÖKÇÜ: “Kısa adı InSTEM olan projemizin öğretmen final toplantısı 11-15 Haziran 2017 tarihleri arasında Lüksemburg'da gerçekleştirildi. Litvanya, İtalya, İzlanda ve Lüksemburg'dan ortaklarımızla STEM yani Fen Bilimleri, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik alanlarında çalışmalar ve araştırmalar yaparak öğrencilerimizin bu alanlardaki mesleklere yönelmelerini teşvik etmeyi amaçladığımız projemizin kapanış toplantısında okulumuzu projenin sorumlusu olan İngilizce öğretmenimiz Hasan Biber temsil etti. Kendisine okulumuzu başarıyla temsil ettiği için teşekkür ediyor, okulumuz adına önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi. 
Lüksemburg toplantısı ile bilgi veren proje sorumlusu Hasan Biber: “3 gün süren final toplantısında proje kapsamında şu ana kadar yapılan çalışmaları değerlendirdik ve final raporu ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulunduk. Proje kapsamında hazırladığımız “STEM Kariyer Rehberi” isimli fikri çıktıyı inceleyerek eksikleri gidermeye çalıştık ve bunun için görev dağılımı yaptık. Önümüzdeki süreçte raporlama işlemini gerçekleştirerek projemizi tamamlayacağız.” dedi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Fen, lisesi, ınstem, projesi, final, toplantısından, döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı