Haber Detayı
19 Eylül 2020 - Cumartesi 13:17 Bu haber 3221 kez okundu
 
Farklı suçlardan 3 şüpheli yakalandı
Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda, şüphe üzerine durdurulan bir araçta 2 adet tabanca ve tabancalara ait 10 fişek ele geçirilirken olayla ilgili olarak 2 şüpheli yakalandı. Ayrıca Sanayi, Aşağı Hisar ve Yukarı Pazarcı Mahallelerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak 1 şüpheli yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Farklı suçlardan 3 şüpheli yakalandı

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin Manavgat’ın huzurlu bir kent olması yönünde yaptığı çalışmalar neticesinde 2 farklı olayda 3 şüpheli yakalandı.

16 Eylül 2020 tarihinde Narkotik Grup Amirliği ekiplerince fakülte civarında şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada; aracın torpido gözünde 1 adet tabanca ve tabancaya ait 3 adet fişek, aracın arka koltuğu üzerinde 1 adet tabanca ve tabancaya ait 7 adet fişek olmak üzere 2 adet ruhsatsız tabanca ve 10 adet fişek ele geçirildi. Cumhuriyet Savcısının talimatına istinaden olay ile ilgili Ş.A. hakkında “6136 Sayılı Kanun’a Muhalefet Etmek” suçundan adli tahkikat başlatılırken, araç içerisinde bulunan ve “ Manavgat 2.Sulh Ceza Mahkemesince” aranması bulunan H.K. isimli şahıs yakalandı.

Diğer bir olayda ise, değişik tarihlerde Sanayi, Yukarı Pazarcı ve Aşağı Hisar Mahallelerinde meydana gelen toplam 4 adet "İşyerinden Hırsızlık ve Evden Hırsızlık” olayları ile ilgili olarak yapılan çalışmada; Olay Yeri İnceleme görevlilerince yapılan parmak izi mukayesesi sonucu A.A. isimli şahsın olayların şüphelisi olduğu tespit edildi. Şüpheli 15 Eylül günü Salkım Evler Mahallesi yakalandı.

Şüphelinin ikametinde yapılan aramada, suça konu malzeme olan çanta içerisinde laptop ele geçirildi. Şüpheli 4 farklı dosyadan Cumhuriyet Savcılığınca hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Farklı, suçlardan, 3, şüpheli, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı