Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 09:43 Bu haber 2710 kez okundu
 
Fark’lı öğretmenler yemekte bir araya geldi
Fark Koleji, lise, ilkokul, ortaokul ve anasınıfı öğretmen ve idarecileri tanışma yemeğinde bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Fark’lı öğretmenler yemekte bir araya geldi

 

Fark Koleji, lise, ilkokul, ortaokul ve anasınıfı öğretmen ve idarecileri tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Fark Koleji idareci ve öğretmenleri 2018-2019 eğiti-öğretim sezonunda görev yapacak eğitim kadrosuyla tanışma ve kaynaşma amacı ile düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler

Fark Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş; Alanında tecrübeli ve başarılı öğretmenlerden oluşan bir kadro yaptıklarını, yeni eğitim-öğretim sezonunda aramıza katılan yeni arkadaşlarına hoş geldiniz dedi.

1994 yılından beri Manavgat’ta eğitim öğretimle uğraştıklarını ifade eden Ramazan Ateş; dershanecilik ile başladıkları eğitim-öğretim faaliyetlerini okul olarak önce Fark Anadolu Lisesi olarak, şimdi de Fark Koleji olarak anasınıfı, ilkokul ve ortaokul kampüsüyle devam edeceklerini söyledi.

Yeni açılacak kampüs ile sevgiye dayalı disiplin anlayışı ile vatanımıza, milletimize layık ve gelecekte memleketimizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştıracak anlayışa ve birikime sahip gençler yetiştirmeyi hedeflediklerini ifade eden Ateş, “Fark Koleji her geçen gün büyüyen ve güçlenen bir aile oldu. Yeni eğitim öğretim sezonunun tüm idareciler ve öğretmenler için sağlıklı, başarılı bir şekilde geçmesini diliyorum” dedi.

Gerçekleşen tanışma ve kaynaşma yemeğinde öğretmenler hem hoşça vakit geçirdiler hem de 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Fark’lı, öğretmenler, yemekte, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı