Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 08:42 Bu haber 2206 kez okundu
 
Fark Koleji kampta
Manavgat Fark Koleji Eylül ayının son hafta sonunu kamp yaparak geçirdi.
EĞİTİM Haberi
Fark Koleji kampta

Manavgat'ın en güzel yerlerinden biri olan Boğaz Otel Kamp Alanında Fark Koleji 6 sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte kurdukları çeşitli ebat ve renkteki çadırların eşliğinde doğal bir ortamda hep birlikte coşku içerisinde çok farklı bir gün ve gece geçirdiler.
Okulun bitiş zili ile beraber, hep birlikte kamp alanına gelen 6. Sınıf öğrencileri, Fark koleji öğretmenlerinin hazırladığı oyun ve spor aktiviteleri ile doyasıya eğlenirken, bir taraftan da takım çalışmasını ve yardımlaşmayı öğrenerek bir günlük bile olsa teknolojiyi bir kenara bırakıp arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle ve doğayla baş başa kalmanın tadına da varmış oldular. Kamp alanın hemen yanında bulunan mesire alanında okul yöneticileri ve öğretmenleri öğrencilere barbekü partisi verdi. İdareciler ve öğretmenler kendi elleriyle hazırladıkları yiyeceklerle öğrencilere güzel bir akşam yemeği ziyafeti çekti.
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbetlerin yaşandığı, öğrencilerin yeni dostluklar kurduğu, okul hayatına dair anılar biriktirtmeye başladıkları kampın çok verimli ve eğlenceli geçtiğini ifade eden Fark Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş “Bu çadır kampında, tüm 6. Sınıf öğrenci ve öğretmenleri olarak bu havayı solumak herkese büyük bir mutluluk katmıştır. Bundan sonra gerçekleştirilecek olan Kamp Etkinliği için şimdiden, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz neler yapılabileceği konusunda ilginç düşüncelerini kaydetmeye başladılar bile!” dedi. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Fark, Koleji, kampta,
Yorumlar
Haber Yazılımı