Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 09:20 Bu haber 2235 kez okundu
 
Eylül ayının polisleri ödüllendirildi
Antalya Emniyeti’nde Eylül Ayı’nın polisi olmaya hak kazanan 3 polis memuru ödüllendirildi. İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın makamında yapılan ödül töreni ile ayın polisi olan memurlara 1’er çeyrek altın ile teşekkür belgeleri verildi.
YAŞAM Haberi
Eylül ayının polisleri ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Eylül Ayı’nın polisi olmaya hak kazanan 3 polis memuru ödüllendirildi. İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın makamında yapılan ödül töreni ile ayın polisi olan memurlara 1’er çeyrek altın ile teşekkür belgeleri verildi.

Eylül ayının polis memurları düzenlenen tören ile ödüllendirildi. Konuyla ilgili olarak Antalya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada: “Görevi boyunca toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için canını hiçe sayarak görev yapmakta olan tüm personelimizin mesleğini daha profesyonelce yürütmelerini, daha başarılı olmalarını ve göstermiş oldukları başarıda devamlılıklarını sağlamak, moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla olağanüstü gayret ve çalışmaları sonucu emsallerine göre başarılı görev yapan personeller arasından “Ayın Polisi” seçilmekte, yılsonu itibariyle de Ayın Polisleri olarak seçilenler arasından “Yılın Polisi” seçilecektir.

Eylül ayı içerisinde başarılı görev yapan personeller arasından;

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Yöneticisi Olma (Üniversite Yapılanması ve Bölge Talebe Sorumlusu) suçundan aranan firari durumdaki şahsın 21.09.2017 günü dikkati sonucu eşgalinden tespit edilerek yakalanması ve adli mercilere teslim edilerek, tutuklanmasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru K.S. ‘Ayın Şubeler Polisi’,

15-17.09.2017 tarihlerinde İlimiz Kepez İlçesi sınırları dahilinde meydana gelen (3) ayrı bıçak çekmek suretiyle yağma olayının şüphelisinin eşgal bilgileri doğrultusunda yaptığı çalışmalar neticesi yakalanması ve tutuklanmasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru D.D.D. ‘Ayın Merkez İlçeler Polisi’,

15.09.2017 günü Ş.M.E. isimli şahsın Serik ilçesi Kadriye Mahallesinde oto içerisinde darp ve boğulma sonucu eks vaziyette bulunmasının ardından konu ile ilgi yapılan çalışmalar neticesinde, kasten adam öldürme suçuna karışan (5) kişinin yakalanarak, tutuklanmasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Serik İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru G.B. ‘Ayın Dış İlçeler Polisi’ olarak seçilmiştir.

Ayın Polisi olarak seçilen (3) personel 06 Ağustos 2017 günü İl Emniyet Müdürümüz Celal Uzunkaya’nın makamında, Vali Yardımcısı Mehmet Kurdoğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen bir törenle 1’er adet çeyrek altın ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmişlerdir” denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Eylül, ayının, polisleri, ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı