Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 16:20 Bu haber 13817 kez okundu
 
Evdeki Rahatlığı Kadın Şort Çeşitleriyle Yakalayın
Evinizde uğraştığınız sportif aktivitelerde veya ev işlerinizde size rahatlık sunarak ayağınıza dolanmayacak kadın şort modelleri sitede sizleri bekliyor.
SPOR Haberi
Evdeki Rahatlığı Kadın Şort Çeşitleriyle Yakalayın

 

Evinizde uğraştığınız sportif aktivitelerde veya ev işlerinizde size rahatlık sunarak ayağınıza dolanmayacak kadın şort modelleri sitede sizleri bekliyor. Yazın havalar iyice ısındığında veya ev ortamının sıcaklığı sizi sarıp bunalttığında çözümü mümkün olduğunca az teninize nüfuz eden kıyafetleri üstünüze geçirmekte bulabilirsiniz. Sade ve ince bir tişörtle birlikte hemen üstünüze geçirerek işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceğiniz bu ürünler sizi serinletmeye geliyor. İngilizcede kısa anlamına gelen ‘short’ kelimesinden türetilerek dilimizde kısa pantolon anlamında kullanılan bu sözcük kıyafet olarak kullanımı açısından da oldukça kabullenilmişe benziyor.  Az yer kaplaması ile de oldukça avantajlı bir yere sahip olan bu alt giyim türü ile sıcaktan kendinizi soyutlayabilmeniz son derece mümkün.

Çeşit Çeşit Kadın Şort Modelleri

Lacivert, beyaz, gri ve daha pek çok renkte imal edilmiş ürünler; organik kumaş türü olan pamuk, esnekliğe imkan sunan kumaş türü olan elasten, kırışma yapmayan polyester ve daha birçok çeşit kumaş türünü içermektedir. İz yapmayan ve bu sayede hareket özgürlüğü sunan çeşitleri kadar, çabucak kuruyan ve böylece anında kullanıma hazır olan türleri de mevcuttur. Polyester türündeki kumaşlar suyu hemen emdiğinden daha kolay kurur. Likra içeren kumaşlar ise daha esnektir ve harekete daha fazla olanak tanır. Dilediğiniz kadın şort türünü, size uygun olan bedenler arasından belirleyerek ve sitemizden seçerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Kadınlar için en güzel  şort modelleri i.in https://www.bilcee.com/kadin-sort sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Evdeki, Rahatlığı, Kadın, Şort, Çeşitleriyle, Yakalayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı