Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 09:11 Bu haber 4375 kez okundu
 
Ekonomist Şahinöz seminer verdi
Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (MASMO) davetlisi olarak Manavgat'a gelen ABD Merkez Bankası FED Eski Araştırma Direktörü, Dünya Gazetesi Yazarı ve Ekonomist Erkin Şahinöz, mali müşavirler ve iş insanlarına 'Belirsizlik Ortamında Şirket Yönetimi'ni anlattı.
KÜLTÜR Haberi
Ekonomist Şahinöz seminer verdi

ABD Merkez Bankası FED Eski Araştırma Direktörü, Dünya Gazetesi Yazarı ve Ekonomist Erkin Şahinöz, MASMO tarafından İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'nde düzenlenen seminerde, mali müşavirler ve iş insanlarına 'Belirsizlik Ortamında Şirket Yönetimi'ni anlattı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan MASMO Başkanı Nezih Özgenç, MASMO olarak ayda en az bir kez olmak üzere planlı eğitimler düzenlediklerini belirterek, “Eğitimler meslek camiamız olarak olmazsa olmazımızdır. Önümüzdeki süreçte bilirkişilik eğitimi ve e-uygulamalar eğitimlerimizi ve uzmanlaşma konularındaki eğitimlerimizi planlama çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.
TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan'ın MASMO ziyaretinde dile getirdikleri oda binasının revize düşüncesinin ardından gerekli proje ve planlamaların ivedilikle yapıldığını ifade eden Özgenç, “Toplantı salonumuzun yanındaki daire daha önce sizlerle paylaştığımız üzere satın alınarak tadilat çalışmalarımız hızlı bir şekilde başlamış ve sonlanma noktasına gelmiştir” dedi.
Özgenç konuşmasında ayrıca 12-13 Ekim tarihlerinde yapılacak olan TÜRMOB seçimlerinde aday olan meslektaşları ve gruplara başarılar diledi.
Özgenç'in konuşmasının ardından ABD Merkez Bankası FED Eski Araştırma Direktörü, Dünya Gazetesi Yazarı ve Ekonomist Erkin Şahinöz; Türkiye Ekonomisi, Turizm 4.0, Piyasalar, Yapay Zeka konularında seminer sundu. Seminerin ardından MASMO Başkanı Özgenç Şahinöz'e bir teşekkür plaketi verdi.
Düzenlenen eğitim seminerine; MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, Alaaaddin Keykubat Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Uyar, YMM Mesut Solkol, Manavgat Ticaret Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri, mali müşavirler ve aday meslek mensupları ve iş insanları katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekonomist, Şahinöz, seminer, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı