Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 09:46 Bu haber 2917 kez okundu
 
Drone pilotları Manavgat’ta buluştu
Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT personeli İnsansız Hava Aracı (İHA) pilotu Behçet Karagöz öncülüğünde gerçekleştirilen proje kapsamında Manavgat'a gelen 30 drone pilotu, insansız hava araçlarıyla gösteri gerçekleştirdi.
YAŞAM Haberi
Drone pilotları Manavgat’ta buluştu

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT personeli İnsansız Hava Aracı (İHA)  pilotu Behçet Karagöz öncülüğünde gerçekleştirilen proje kapsamında Manavgat'a gelen 30 drone pilotu, insansız hava araçlarıyla gösteri gerçekleştirdi.

İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan Manavgat’ın hava görüntüleri hayranlık yarattı.  Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT personeli İHA pilotu Behçet Karagöz Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteği ile pilotlarla Manavgat’ta güzel bir çalışmaya imza attıklarını söyledi. Kum mevkiinde bulunan Manavgat arıtmanın yanında bulunan havaalanında gerçekleşen etkinlikte Manavgat’ın güzelliklerini havadan görüntülediklerini ifade eden Karagöz, "Projenin amacı cennet Manavgat’ımızın en güzel yerlerini dünyaya tanıtabilmektir" dedi.

İHA PİLOTLARINDAN BAŞKAN TÜREL’E TEŞEKKÜR

Karagöz; Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen 30 drone pilotu ile insanlara insansız hava araçları ile güzel şeylerin de yapılabildiğini göstermeye çalıştıklarının altını çizdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in Manavgat'a gelen drone pilotlarının tüm ihtiyaçları ile yakından ilgilendiğini belirten Karagöz, " Bu etkinlikte bizlere desteklerini esirgemeyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'e İHA pilotları olarak çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Drone, pilotları, Manavgat’ta, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı