Haber Detayı
21 Şubat 2021 - Pazar 12:38 Bu haber 1616 kez okundu
 
Doğu Garajı gün sayıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesi’nde yapım çalışmaları yüzde 98 seviyesine ulaştı.
YAŞAM Haberi
Doğu Garajı gün sayıyor

Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in tamamlanması talimatını verdiği yarım kalan Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesi’ni bitirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 5 katlı kültür ve ticaret merkezi ile geleneksel çarşı kültürü yaşatılacak ve şehir yeni bir cazibe noktasına kavuşacak. 

İNCE İŞÇİLİK SÜRÜYOR 
Toplam 66 bin metrekare inşaat alanına sahip projede bugüne kadar yüzde 98’lik bölüm tamamlandı. Yürüyen merdivenlerin katıldığı bina içinde mimari sonlandırma imalatlarının büyük bölümü tamamlanırken proje kapsamında ince işçilik çalışmaları ve çevre düzenlemesi sürüyor. 

ALIŞVERİŞ KÜLTÜRÜNE MODERN ALT YAPI 
575 binek araç ve kent merkezine gelen tur otobüslerini ağırlayabilecek geniş kapasiteli 3 katlı yeraltı otoparkında da çalışmaları hızla devam ediyor. 5 katlı merkezde geleneksel alışveriş kültürünün yaşatılacağı dükkanlar, kafe ve eğlence alanları bulunacak. Geleneksel alışveriş kültürü modern bir alt yapıyla sunulacak.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Doğu, Garajı, gün, sayıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı