Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 15:41 Bu haber 3664 kez okundu
 
Coşar; 'Sağlık çalışanlarının ekipmana, Manavgat’ın hastaneye ihtiyacı var'
CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Ak Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal'ın Manavgat Devlet Hastanesinde sağlık çalışanlarına kahvaltı ikramını yayınladığı basın açıklaması ile eleştirdi.
GÜNDEM Haberi
Coşar; 'Sağlık çalışanlarının ekipmana, Manavgat’ın hastaneye ihtiyacı var'

CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar gündemle ilgili basın açıklama metninde şu ifadeleri kulandı: "AKP Milletvekili Tuba Vural Çokal Manavgat Devlet Hastanesin de sağlık çalışanlarına kahvaltı ikram etmiş. Ama bizler, kendisinin bir doktor olarak hastaneye gelip ziyaret etmesini, sağlık çalışanlarının sıkıntılarını, ekipman ihtiyaçlarını ve hastanenin eksikliklerini görüp Manavgat için yetersiz olduğunu dile getirmesini isterdik, ama kendisi bir doktor olarak gelme gereği duymamıştır. Sağlık çalışanlarının ekipman ihtiyaçları var ve onların güvenliği için bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Bunlar hiç dile getirilmemiştir. Manavgat’ın ihtiyacı olan tam donanımlı hastane yerine cezaevini niye yaptıklarını defalarca söyledik. Şimdiye kadar Manavgat’ın değerleri için sesi çıkmayan AKP Manavgat İlçe Başkanlığı ve milletvekilleri Manavgat’ın cezaevinden önce hastaneye ihtiyacı var. Bir zahmet gidip ziyaret edin hastanenin eksikliklerini ve yetersizliğini kendiniz görün.

Binlerce işsiz kalan turizm çalışanlarının ve emekçilerin sorunlarına çözüm bulun. Halk sizden çözüm istiyor.
Ayrıca büyük fedakarlıkla ve özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının korunma malzemelerine ihtiyacının olduğunu hatırlatır bir an önce bu ihtiyaçlarının karşılanması gerekir.
Tüm sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz."

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Coşar;, 'Sağlık, çalışanlarının, ekipmana,, Manavgat’ın, hastaneye, ihtiyacı, var',
Yorumlar
Haber Yazılımı