Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 12:13 Bu haber 5748 kez okundu
 
Çokal, Genel Başkan Yardımcısı oldu
İyi Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, İyi Parti’de Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.
SİYASET Haberi
Çokal, Genel Başkan Yardımcısı oldu

Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal, 3 Ağustos günü yapılan İyi Parti 4. olağanüstü kurultayında GİK üyesi seçildikten sonra, 7 Ağustos günü yapılan GİK toplantısında Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.

Dr. Çokal’ın Genel Başkan Yardımcılığına getirildikten sonra İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı bir açıklamada bulundu. Avcı “Partimizin Manavgat kurucu ilçe başkanı olan Dr. Tuba Vural Çokal, TBMM’deki çalışmalarından dolayı her kesimin takdirini topladı. Tuba Vural Çokal Manavgat’ta vatandaşlarla iç içe olan, pazar ve esnaf ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyen ender bir milletvekilimizdir. Aynı zamanda vatandaşlarımızın sorunlarını her platformda dile getiren ve sevilen bir milletvekilimizdir. İsteyen her vatandaş Tuba Vural Çokal’a ulaşabiliyor, sorunlarını dile getirebiliyor. Antalyamızın başarılı milletvekili Tuba Vural Çokal’ın Genel Başkan Yardımcılığı görevini de en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Milletvekilimiz, yeni göreviyle hepimizin gururu olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Çokal,, Genel, Başkan, Yardımcısı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı