Haber Detayı
08 Aralık 2020 - Salı 16:51 Bu haber 11390 kez okundu
 
Çokal, filyasyon ekipleri ile bir araya geldi
AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal ve AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, filyasyon ekipleri ile bir araya geldi. Görevlilerle tek tek sohbet eden Çokal ve Halimoğlu,pandemi sürecinde gösterdikleri çalışma için filyasyon ekiplerine teşekkür etti.
SAĞLIK Haberi
Çokal, filyasyon ekipleri ile bir araya geldi

Covid-19 ile mücadele sürecinde yeni tedbirlerin devreye girmesinin ardından AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal ve AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, Cuma günü Manavgat İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Deniz’i daha sonra da Manavgat Diş Hekimliği Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Dt. Ali Tarakçıoğlu ile Hastane Müdürü Ali Mustafa Özkul’u ziyaret ederek istişare toplantıları gerçekleştirdi.

Milletvekili Çokal ve İlçe Başkanı Halimoğlu Manavgat’ta görev yapan filyasyon ekipleri ile de bir araya geldi. Görevliler gün boyu takipli vakalar ve temaslı vatandaşlarla ilgilendiklerini, sorunlara anında müdahale ettiklerini anlattı. Çokal ve Halimoğlu tüm görevliler ile sohbet edip isteklerini not aldı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ

Tüm sağlık çalışanlarının Covid-19 ile mücadele sürecinin kahramanları olduğunu ifade eden Dr. Tuba Vural Çokal, “ Özverili gayretleri için hepsine ayrı arı teşekkür ediyorum. Bu millet, sağlık çalışanlarımızın kahramanlıklarını fedakârlıklarını hiçbir zaman unutmayacak. Bizler de bu süreçte onların yanındayız. Her fırsata sağlık çalışanlarımız ile bir araya gelerek onları dinliyoruz. Bugün de İlçe Başkanımız Yusuf Halimoğlu ile birlikte, çok salgının yayılmasının engellenmesinde çok çok önemli bir görevi yerine getiren filyasyon ekipleri ile bir araya geldik. Görevlilerimiz ile sohbet ettik. Sorunlarını dinledik. Bizden isteklerini not aldık. Bazı sorunlarının hızla çözülmesi için de çalışmaya başladık. ” diye konuştu.

Covid-19  aşılarının ücretsiz yapılacağını ifade eden Milletvekili Çokal “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Covid-19  aşılarının vatandaşlarımıza ücretsiz yapılacağını açıkladı. Bu bile ülkemizin sağlık sisteminin gücünü ve vatandaşlarımızın sağlığına verdiği önemi gösteriyor” dedi.

HALİMOĞLU BU SÜRECİ HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu’da sağlık çalışanlarının sorunlarını bizzat kendilerinden dinlediklerini ve çözüme kavuşturduklarını söyledi. Covid-19 vaka sayılarının tüm dünyada ve ülkemizde olduğu gibi Manavgat’ta da artış gösterdiğini ifade eden Halimoğlu, “ Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Kurallara uyacağız. Uyarıları dikkate alacağız. Bu süreç yakında geçecek. Bugün Milletvekilimiz Dr. Tuba Vural Çokal ile hastane ve sağlık çalışanlarımıza yaptığımız ziyaretlere devam ettik. Bundan sonra da sağlık çalışanlarımızı yalnız bırakmayacak her fırsatta bir araya geleceğiz. Bize ilettikleri sorunların da bizzat takipçisi olacağız” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Çokal,, filyasyon, ekipleri, ile, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı