Haber Detayı
04 Şubat 2020 - Salı 10:16 Bu haber 2228 kez okundu
 
CHP'den kırsal mahalle gezileri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Örgütü, ilçe başkanı Av. Aliye Coşar başkanlığında bir heyetle Manavgat'ın kırsal mahallelerini ziyaret etti. Coşar, mahalle ziyaretlerinin hız kesmeden devam edeceğini söyledi.
SİYASET Haberi
CHP'den kırsal mahalle gezileri

Vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm yollarını tespit etmek amacıyla her yıl mahalle gezileri düzenleyen CHP İlçe Örgütü, 2020 yılının ilk mahalle gezilerini düzenledi. CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar başkanlığına CHP yönetiminden oluşan heyet bu yıl ilk olarak kırsal mahalleler olan Hacıobası, Uzunkale, Taşkesiği, Çavuşköy, Kadılar, Uzunlar, Halitağalar ve Namaras'ı ziyaret ederek mahalle ziyaretlerine başladı. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ve onlarla sohbet ettiklerini ifade eden CHP İlçe Başkanı Coşar, “Her zaman yanlarında olduğumuzu dile getirdik. Bizleri güzel yürekleriyle ağırlayan halkımıza çok teşekkür ederiz” dedi.
Mahalle gezilerine devam edeceklerini belirten Coşar, “Sıcak samimi ortamda geçen köy ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.
Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: CHP'den, kırsal, mahalle, gezileri,
Yorumlar
Haber Yazılımı