Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 08:51 Bu haber 2882 kez okundu
 
CHP’de seçim istişaresi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Örgütü, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde genişletilmiş taban toplantısı düzenledi.
SİYASET Haberi
CHP’de seçim istişaresi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Örgütü, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde genişletilmiş taban toplantısı düzenledi.

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Antalya CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Başkanı Aliye Coşar ve partililerin katıldığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Toplantıda oluşturulan divan heyetine CHP ilçe eski başkanlarından Abbas Tarakçı başkanlık etti.

Toplantıda konuşan CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, ülkenin içinde bulunduğu durumun hiç iç açıcı olmadığını savunarak, “24 Haziran’dan yapılacak olan seçimler için her zamankinden daha fazla birbirimize kenetlenmek zorundayız. AKP’nin 16 yıllık iktidarında ülkemizi yönetemez duruma geldiği açıkça ortadadır. Ekonomi çökmüştür, işsizlik ve terör tavan yapmıştır, eğitim yapboza dönmüştür, yargıya güven kalmamıştır. Sağlıktaki sorunlarımızdan tutun, artan boşanma davalarına; kadın cinayetlerine, çocuk istismarlarına kadar derinleşen sorunlarımızın hangisinden bahsedelim. Hukukun üstünlüğünün olmadığı, basın özgürlüğünün olmadığı, düşünce özgürlüğünün olmadığı bir ülke haline geldiğimiz sorunundan mı başlayalım” dedi.

İlçe başkanının konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’de, seçim, istişaresi,
Yorumlar
Haber Yazılımı