Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 21:41 Bu haber 5037 kez okundu
 
Büyükşehir'den Çocuk Şenliği ve Manavgat Konseri
Antalya Büyükşehir Belediyesi, çocukların kaliteli vakit geçirmeleri; eğlenip yorgunluklarını atabilmeleri amacıyla 'Çocuk Şenliği’ düzenleyecek. Ayrıca aynı günün akşamında müzik kültürünü bugüne ve geleceğe aktarmak için Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği de vatandaşlarımızla Manavgat Atatürk Kültür Merkezinde buluşacak.
SANAT Haberi
Büyükşehir'den Çocuk Şenliği ve Manavgat Konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Şubat Pazar günü saat 12:00-17:30 arasında Manavgat Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek Çocuk Şenliğinde İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, çizgi karakterler, dev maskotlar, transformers, tahta bacak, minyonlar sahne şovu ve çeşitli yarışmaların

yer aldığı Antalya Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliğinde çocuklar, tüm bu etkinliklerden ücretsiz yararlanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası da şenlik alanında sahnede yerine alacaktır. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı’nın başlattığı ‘ilçe Konserleri’ kapsamında Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği şöleni 23 Şubat Pazar günü saat 20:30 da Manavgat Atatürk Kültür Merkezinde yapılacaktır. Konserler ücretsiz olup Türk Halk Müziği Sanatçısı Nihat Akçer ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Burcu Yamaner katılacaktır.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir'den, Çocuk, Şenliği, ve, Manavgat, Konseri,
Yorumlar
Haber Yazılımı