Haber Detayı
05 Temmuz 2020 - Pazar 06:05 Bu haber 2808 kez okundu
 
Büyük buluşma bugün
Manavgat Ulualan'da golf alanları için tahsis edilen arazi ile ilgili bilgi alışverişi için planlanan buluşma bugün saat 13:00'de Port River Otel'de gerçekleşecek.
GÜNDEM Haberi
Büyük buluşma bugün

Manavgat Ulualan'da golf alanları için tahsis edilen arazi ile ilgili bilgi alışverişi için planlanan, Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımı ile gerçekleşecek olan buluşma bugün yapılacak. Daha önce 21 Haziran'da planlanan ve duyurulan, ancak bakanların farklı programlarının çıkması sebebiyle ertelenen toplantı, saat 13:00'de Port River Otel'de yapılacak. 
Manavgat Ulualanı Koruma Platformu Başkanlığından yapılan açıklamada; "Manavgat Ulualan Koruma Platformu olarak önce saat 11.00’da Cumhuriyet meydanı imza standımızda buluşarak topluca hareket edeceğiz" denildi.
 
 
Saat 13:00'da Port River Otel'de yapılacak olan toplantıya; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi parti ilçe temsilcileri, Manavgat Ulualanı Koruma Platformu üyesi sivil toplum örgütü temsilcileri, platform dışında kalan sivil toplum örgütü temsilcileri, Manavgat merkez mahalle muhtarları, sözkonusu alanda arazileri bulunan mahalle (köy) muhtarları ile komşu arazileri olan şahıs temsilcileri davet edildi.
Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyük, buluşma, bugün,
Yorumlar
Haber Yazılımı