Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 17:52
 
Burun Estetiği Fiyatları Nasıldır?
SAĞLIK Haberi
Burun Estetiği Fiyatları Nasıldır?

 

Bir kişide yüz iletişim açısından ifade etme ya da mimiklerle kendi algısını yaratma durumudur. Mimik ve ifadeler yüzde burun, dudak, göz gibi hatlar yardımı ile önem taşır ve değerlenmeye alınır. Bu sebeple de her bir detayın ayrı bir güzelliği ve önemi vardır. Yüz bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Yüzde burunun payı her zaman bir tık yukarıdadır. Yani yüze kattığı anlam ayrı bir önem taşır.

Burun her insanda farklı bir şekildedir. Bu şekil bazen yüze göre çok küçük ya da çok büyük olabilir. Bunun dışında eğrilik payı da ayrı bir sıkıntılı durumdur. Estetik cerrah bu durumlarda başvurulan bir detaydır. Bu ameliyatlar sayesinde yüzdeki uyum sağlanmaya çalışılır. Burun estetiği ameliyatlarında burun ve yüz yapısı analizi işin en önemli kısmıdır. Burun estetiği fiyatları burun estetiği ameliyatlarında önemli bir kıstastır.

 

Burun Estetiği Fiyatları Yüksek Midir?

Burun estetiği sonrasında nefes almada kötü hissedebilme yaşanabilmektedir. Ancak 2 hafta içerisinde nefes almadaki sıkıntılar azalacaktır. Bu durumdaki iyileşmeler her ay ilerleyişinde normale dönecektir.

Burun estetiği fiyatları ameliyatın gerçekleşeceği klinik ya da hekime göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda buruna yapılacak her müdahale de fiyat üzerinde belirleyici bir unsurdur. Burun estetiklerinde maliyet kuşkusuz önemli bir faktördür ancak önemli olan yapılan işlemden alınan memnuniyettir. Burun estetiği fiyatları  hakkında https://clinicexpert.com/tr/burun-estetigi/ sitesinden ayrıntılı bilgi almanın yanı sıra en profesyonel hizmeti de yaşayabilirsiniz.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Burun, Estetiği, Fiyatları, Nasıldır?,
Yorumlar
Haber Yazılımı