Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 18:50 Bu haber 2681 kez okundu
 
Budak, MATSO’yu ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MATSO) ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Budak, MATSO’yu ziyaret etti

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MATSO) ziyaret etti.

MATSO ziyaretinde Budak’ı MATSO Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri, komite üyeleri kapıda karşıladı. Budak’ın beraberindeki heyette Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar ve partililer yer aldı.

MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan,  Oda çalışmaları ve ilçe ekonomisi ile ilgili bilgi verdi. Manavgat ekonomisinin turizm ağırlıklı olduğuna dikkat çekerek ilçenin geleceği açısından ekonomik faaliyetler çeşitlendirilmesi gerektiğini söyledi. MATSO olarak ilçe ekonomisini çeşitlendirmek amacıyla yaptıkları çalışmalara değinen Arslan,  ilçede ekonomik faaliyetlerinin çeşitlenmesi üretim ve istihdamın artırılması ile ilçe ekonomisi daha da güçlenecektir" dedi. Arslan, ziyaretleri için Budak ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ise Türkiye gündemi,  iç ve dış politika ile ilgili konulara değinerek, CHP olarak iktidara geldikleri takdirde yapacak oldukları hizmetleri anlattı. Turizm, tarım, eğitim, hukuk gibi birçok konuya değinen Budak, parti olarak yapmayı planladıkları projelerden örnekler vererek bazılarını anlattı. Turizmin 12 aya yayılması başta olmak üzere tarımda yapacakları projelere değinen Budak,  ülkenin kalkınmasının temelinin hukuk düzenin güçlü olmasından geçtiğine vurguladı. Budak, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler, emekliden, esnaftan, çiftçiden ve üretenden yana bir gelecek amaçlamaktayız. Bir yandan makro ekonomik dengeleri gözetecek ve istikrarı sağlayacağız, diğer yandan da Türkiye’nin ihtiyacı olan kalkınmacı atılımı gerçekleştireceğiz. Üretimde teknoloji atılımlarıyla daha yüksek katma değeri olan hedeflerimize ulaşacağız.” dedi

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Budak,, MATSO’yu, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı