Haber Detayı
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:31
 
Boztaş Budak’tan destek istedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MATSO) ziyaret etti. Ziyarette MATSO Başkanı Boztaş, Budak’tan Manavgat’ın sosyal ve ekonomik hayatına katkı yapacak projeler için destek istedi.
GÜNDEM Haberi
Boztaş Budak’tan destek istedi

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, beraberinde CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MATSO’yu ziyaret etti. MATSO Meclisi Başkanı Ömer Kasapoğlu ve MATSO yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Budak’tan Manavgat’ın sosyal ve ekonomik geleceği açısından önemli olan konular ve projeler için destek istedi.

Boztaş, yaptığı açıklamada: “CHP Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Sayın Çetin Osman Budak, CHP İlçe Başkanı Sayın Aliye Coşar ve yönetim kurulu üyeleri birlikte Odamızı ziyaret etti. Ziyarette aşağıdaki konuları gündeme getirerek kendilerinden destek istedik.

1- Turizm Bakanlığının Kum mevkisin deki uygulama planı nedeniyle Manavgat'ın hayali olan Yat limanı (Marina), Tekne ve Yat Çekek İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nin iptal edilmesi nedeniyle Manavgat olarak yaptığımız haklı mücadelede desteklerini talep ettik.

2- Antalya sınırlarında ki yönlendirme tabelalarına Manavgat isminin eklenilmesi,

3- Sorgun çamlığında koruma/kullanma dengesi gözetilerek projelendirilip halkımızın kullanımına açılması,

4- Üyelerimizin ucuz kredi ve finansa erişimde yaşadığı sıkıntılar konusu,

5- Manavgat- Alanya karayolu tek andız yol ayrımında yaşanan sıkıntıların giderilmesi için bölgeye bir kavşak yapılması konusunda desteklerini istedik” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boztaş, Budak’tan, destek, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı