Haber Detayı
25 Temmuz 2018 - Çarşamba 09:48 Bu haber 2278 kez okundu
 
Boztaş, 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, 24 Temmuz Basın Bayramını nedeniyle mesaj yayımladı.
YAŞAM Haberi
Boztaş, 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı

 

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, 24 Temmuz Basın Bayramını nedeniyle mesaj yayımladı.

Boztaş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Basın bilgilendirme, haber verme gibi kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, yerine getirdiği görev itibarıyla toplumun en önemli unsurlarının başında gelir. Toplumun aydınlatılmasında, gerçeklerin ortaya çıkarılmasında önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Basın özgürlüğü demokrasinin temel direğidir.   Basın özgürlüğü ne kadar artarsa, inandırıcılığı ve güvenirliği de o derecede artmaktadır. Basın çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesi, basın sektöründe çalışanlara özgürce çalışma imkanı yaratacak, diğer taraftan da çağdaş demokrasilerin ve kültürlerin yaşamasına katkıda bulunacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının 110. yıl dönümünde, tüm basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Basın bayramını kutlayarak çalışmalarında başarılar diliyorum”

n, yakalanan başarının Manavgat’ı gururlandırdığını ifade ederek hem kurumu adına hem de Manavgat adına mutlu olduğunu söyledi. Öğrencilerin yarışmada elde ettikleri başarının mimarlarından olan ve öğrencileri destekleyen resim öğretmeni Murat Yılmaz’ı da unutmayan Arslan, başarılı çalışmalarından dolayı Yılmaz’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Boztaş,, 24, Temmuz, Basın, Bayramı’nı, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı