Haber Detayı
24 Haziran 2018 - Pazar 13:01 Bu haber 3812 kez okundu
 
Başkan Sözen oyunu kullandı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen ve oğlu İbrahim Sözen ile birlikte geldiği Manavgat İmam Hatip Lisesi’nde 1022 nolu sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işleminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sözen, çıkacak neticenin ülkeye hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi.
SİYASET Haberi
Başkan Sözen oyunu kullandı

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde oyunu kullanmak üzere eşi Hatice Sözen ve oğlu İbrahim Sözen ile Manavgat İmam Hatip Lisesi’ne gelen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 1022 nolu sandıkta oy kullandı. Oy vermek üzere geldiği okulda güvenlik görevlileri ve sandık görevlilerine başarılar dileyen Sözen, oy verme işleminin ardından kendisini takip eden gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Eşi ve oğlu ile birlikte vatandaşlık görevini yerine getirmek üzere oy kullanmaya geldiğini ifade eden Başkan Sözen, “Ülkenin geleceğini ilgilendiren belki de tarihimizin en önemli seçimlerinden birini yaşıyoruz. Herkesin kendine göre doğru bildiği şeyler vardır, inanışları vardır, değerlendirmesini toplum ona göre yapacaktır. Toplumun verdiği karar hepimizin için geçerli, asli karardır. Kullanılacak oylar bu ülkenin geleceğini ilgilendiriyor” diye konuştu.

Türk halkının duyarlı ve hoşgörülü bir toplum olduğunu vurgulayan Sözen, “En büyük temennim seçim sürecinde huzurun, asayişin, insanların ülkemize yakışır bir şekilde oy kullanmaları, oy kullanma sürecini de huzurla kardeşlik çerçevesinde, hoşgörü çerçevesinde geçmesini temenni ediyorum, bundan da kuşkum yok. Türk toplumu duyarlı bir toplum, kendine düşeni daima bilen, bu süreçte nasıl davranılacağını iyi bilen bir toplumdur. Ben çıkacak neticenin ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Sözen, oyunu, kullandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı